Next1201

Huawei Mate 20 lite Emui 9 update

Kérdés

Sziasztok ! Azzal a kérdéssel állnék hozzátok, hogy mikorra várható az EMUI 9 frissitése Huawei Mate 20 lite-ra , *****fonos barátomnak már felajánlotta nekem még nem nagyon mikorra várható? Köszi a válaszokat :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Szia @Next1201,

Azt itt a fórumon nem tudjuk megmondani, hogy mikorra várható a frissítés. Érdemes beállítani a frissítések automatikus keresését.

Általában a Telekomnál lassabban jön ki egy adott frissítés, de szerintem - új model lévén - meg fogja kapni a Pie-t, csak kérdés mikor. :( Esetleg megkérdezheted az ügyfélszolgálatot, de szerintem ők sem tudnak pontosabbat mondani.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
8 perce, Next1201 írta:

Értem köszi a választ picit elvagyok keseredve, hogy ezzel van tele a net , hogy agyon dicsérik nagyon sokuknak már telepíti, de a telekom nem képes ezt megcsinálni picit szerintem dühítő.

Megértelek. :( Samsungok esetében sem sokkal másabb sajnos, aki TMH romot használ ne várjon rendszeres frissítéseket. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Értem köszi a választ picit elvagyok keseredve, hogy ezzel van tele a net , hogy agyon dicsérik nagyon sokuknak már telepíti, de a telekom nem képes ezt megcsinálni picit szerintem dühítő.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most