Ugrás a tartalomhoz
  • 0

hg8245 wifi hiba, csere?


thboxx

Kérdés

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy a kapott ont-omon döglődik a wifi. Van, hogy annyira lemegy a jelszint, hogy az edzközök lecsatlakoznak róla. Ha kihúzom kb 5 percre megjavul. De egyre sűrűbben jekentkezik a dolog. Bejelentettem a hibát, majd azt javasolta a szerelő, tegyek be mögé egy dlink routert. Amikor kötötték a netet volt egy jó zyxel ac-s routerem, de eladtam, mondván amit kell ez is tudja. Most meg kiderül ez a gyerekbetegsége. Kérdés: van rá lehetőség, hogy én saját zsebből beszerzek egy hg8110-es eszközt, a régi adataival felkonfigurálva használnék egy saját ruotert. Magyarán mintha csak modemem lenne a router előtt. Megvennék mindent, a 8245 meg elmenne pihenni a szekrény aljába. Feleslegesnek tartok 2 router tudású eszközt egymás után...

Előre is köszi a válaszokat!

Roland

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

@thboxx

Én nem látok ebben semmilyen kókány megoldást. Pppoe passthrough esetén a saját eszközöd lát el minden routing funkciót, eközben a szolgáltatói eszközön úgyanúgy használható az IPTV és vezetékes szolgáltatás, internet szempontjából pedig olyan, mintha egy sima modem lenne (bár a pppoe passthroughtól koránt sem az) 

A FON pedig hamarosan megszűnik. Legalábbis ebben a formában, ahogy most van, vége lesz.. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hát ez így elég gáz. Akkor marad az ont mögé ruoter "kókány" megoldás? Valahogy ez így "szemre" elég rosszul nézhet ki. Plusz van az ont-omon Telekom-fon szolgáltatás is. Ha beteszek mellé egy saját routert, és az én wifi elérésemet kikapcsolom az ont-on, nem akad össze a routerem wifije a telekom-fonnal? Ez már nem csak szemre néz ki sz@rul...

Üdv.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...