Kérdés

Sziasztok!

Adott egy Nokia 9 Pureview készülék. 3 hete vásároltam. Eddig minden firssítés sikerült, a telefon jól működik. Másfél hete megjelent rajta a Google biztonsági hibajavító csomag 2019-06. A frissítés mérete 76,5 Mb. A készülék ezt nem tudja telepíteni. A frissítés sikertelen. "Telepítési probléma".

Másnál is előfordult már ez a hiba? Van esetleg valami ötletetek a hiba javítására?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 7/26/2019 at 23:56, McBelaba írta:

De a Nokia az egy eset, mert régen Nokia volt, majd megvette a Microsoft, utánna a Microsoft Noki része csödbe ment, és ekkor visszavásárolta a Nokia, de supprtrt és szervíz magyarországon nincs.

HMD vette meg a névhasználati jogosultságokat, és a Foxconn-al gyártat telefonokat. Supportról nekem személyes tapasztalatom nincs, sem az újabb Nokia készülékekről.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Sajnos a Noki-ával az a baj, hogy Magyarországon nincs semmi support. Az értékét az is befolyásolja, hogy ha gond van vele, akkor az javíthatóü legyen. De a Nokia az egy eset, mert régen Nokia volt, majd megvette a Microsoft, utánna a Microsoft Noki része csödbe ment, és ekkor visszavásárolta a Nokia, de supprtrt és szervíz magyarországon nincs. Az email címre hiába írtam, megoldás nem született rá, ebből okulva Nokia cuccot ezetúl semmilyet nem veszek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez esetben írj a Nokia Supportnak, ők talán tudnak pontos megoldást. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @abit🌻,

WiFi-n és mobilnetet keresztül is próbáltam letölteni a telepítő csomagot, mindkét esetben ugyanaz a hiba. A gyári beállítások visszaállítását is próbáltam, utána is ugyanaz a hibaüzenet fogadott.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @Tóth Ádám,

Lehet megakadt a frissítés. Próbáld meg újraindítani a készüléked.
WiFi-n vagy mobilneten próbáltad letölteni a telepítőcsomagot?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most