Ugrás a tartalomhoz
  • 0

IPTV Set-Top box


yupjup

Kérdés

Üdv! 

Van kettő IPTV vevőegységünk a háztartásban és az egyikkel problémánk adódott a legutóbbi vihart követően. Áramtalanítottam és újraindítottam a digitális elosztóval együtt és sajnos a probléma még mindig az, hogy bekapcsolás után sötét képernyőm van a tévén. A vevőegységen zölddel világít a bekapcsoló gomb, kéken a HD (eddig ez nem szokott) és pirosan a REC (ez sem szokott) gomb, a LINK pedig nem jelez semmit. A másik vevőegységgel (ami ugye működik) kipróbáltam nálam, hátha az Ethernet kábel nem jó, úgy viszont működött minden és úgy világítanak a ledek, ahogy szoktak.

Lehet, hogy maga a Box romlott el? Tudok-e valamit még csinálni vagy hívjak szerelőt? Köszönöm ha valaki tud segíteni!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Szia!

Kapcsold ki hátul a billenő kapcsolóval utána kapcsold be és gyorsan egy hegyes tárgyal a reset feliratnál nyomd be a süllyesztett nyílásban található gombot addig míg a tv-n meg nem jelenik egy vagy kettő fogaskerék. Ha ez nem segít jelentsd be a 1414 telefonszámon. Vanda nevű gép fog fogadni neki csak annyit kell mondani hogy tv szolgáltatás hibabejelentés, feltesz pár kérdés erre igennel vagy nemmel válaszolsz, utána kapcsol egy ügyintézőt aki rögzít egy hibajegyet és 72 órán belül általában még aznap vagy másnap kimegy a szerelő és cseréli a boxot ingyen.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...