Pistapapa

D-Link dwm 222

Kérdés

Üdv!

Van egy D-LINK DWM-222 stickem. Win 10 alatt tokéletesen működött, de fel kellett raknom a win 7-et más program kompatibilitási problémái miatt. Hiába dugom be a sticket olyan dolgot tapasztalok, mintha ki be huzogatnám, egyszer ott van a stick a halozati kartyak kozott majd eltúnik és ez váltakozik nehány másodpercenként mig ténylegesen ki nem huzom. Frissitettem az fw-t is kivettem visszaraktam a sim kartyat. Van egy ismerősömnek ugyan ilyen sticke kicseréltem vele az enyemet az övével is ugyan ezt csinalja az en gepemen, az ő gépén az enyém tökéletesen működik. Szóval a stick megy csak az en windowsomon csinalja ezt. Nincs ötletem, mit kéne csinálni, kifogytam az általam ismert lehetőségekből. Esetleg valami tipp?

Ja igen, miutan frissietem az fw-t és kivettem a sim kártyát kozvetlen utana 1 napig tokéletesen mukodott miutan a sim kartyat is visszaraktam ment 1 napig.  Masnap bedugtam es kezdte előlről.

Köszi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2019. szeptember 26. at 21:24, Pistapapa írta:

Nem lacafacáztam a héten negyedszer is újrahúztam a gépet és egy másik fajta win7-et raktam fel azzal meg is oldódott azóta megy.

Hát van sok időd, hogy minden egyes alkalommal újratelepítsd a Windows, akkor én nem tartalak vissza tőle.

Én már évek óta használom ezt a progit, és bevált. Elmentem vele a Driver-eket, a telepített Windows atktivált példányát SysRep programmal előkészítem a klónozásra, majd a Ghost-al elmentem egy Image fájlba. Ebből az Image fájlből kb olyan 10 perc alatt bármilyen gépre felteszem a Windows-t, és ha esetleg kell akkor a Driver-eket a mentésből visszarakom és kész. Szerintem 10 perc alatt ezt te nem tudod így végigcsinálni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem lacafacáztam a héten negyedszer is újrahúztam a gépet és egy másik fajta win7-et raktam fel azzal meg is oldódott azóta megy.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Szia!

Akkor azt kizárható, hogy az USB cucc hibás.

Javaslom a következőt, ha az ismerős gépén is Windows 7 fut, habár ez nálam W2K WXP VISTA és WIN7 esetében eddig müködött:

1. Az ismerős géphez csatlakoztatni az USB cuccot.

2. Letölteni az ingyenes "Driver Magician Lite Portable" programot és elindítani.

3+. Ez a program arra a célra használható, hopgy a gépen lévő eszöz-illesztő programokról mentést (Backup) készíthető, és egy esetleges újratelepítés, vagy egy másik geépte való költözéskor ezeket az eszköz-illesztő progrmokat (Driverek) visszaállíthatóak illetve telepíthetőek a "Driver Magician Lite Portable" segítségével.

Üdv.

Üdv.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: McBelaba

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most