pandúr

Domino Day

Kérdés

Üdvözletem!

Ma kaptam egy push üzenetet a Telekomtól "Domino Day Októberben 4GB díjmentesen!" most éppen kapóra jönne, de nem tudom hol lehet ezt bekapcsolni vagy aktiválni. Nem találok a neten semmit erről az akcióról, pedig most sürgős lenne.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Hello @Bikfic, belépsz, pluszjel középen, bekapcsolható adat-szolgáltatások, egyszeri szolgáltatások, kiválaszt, bekapcsolás. viszont az ilyenek csak az "akció" alatt bekapcsolhatóak, ami a Domino day-nél szerda

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2019. 10. 14. at 21:54, abit írta:

Mikor dobta fel az ajánlatot?

Egyébként ez minden szerdán van Domino day néven, és 24 órára választható net/perc. Októberben összesen 5 gigát lehet aktiválni, arra értette.

Bár mindegy de szerintem nem szerdán kaptam az értesítést. Kár hogy most nincs olyan ajánlat :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, Bikfic írta:

Nekem az alkalmazás dobta fel ingyenes 4gb októberben címszó alatt de ha rámentem hogy megnézzem a Telekom appban, akkor sehol se volt az adatcsomagok között. Btw mindenhol kerestem. Sejtésem szerint egy utólag visszavont ajánlatról lehetett szó. Boldog volnék ha nem így lenne. Tavaly nagyon jól jött ugyanez.

Mikor dobta fel az ajánlatot?

Egyébként ez minden szerdán van Domino day néven, és 24 órára választható net/perc. Októberben összesen 5 gigát lehet aktiválni, arra értette.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem az alkalmazás dobta fel ingyenes 4gb októberben címszó alatt de ha rámentem hogy megnézzem a Telekom appban, akkor sehol se volt az adatcsomagok között. Btw mindenhol kerestem. Sejtésem szerint egy utólag visszavont ajánlatról lehetett szó. Boldog volnék ha nem így lenne. Tavaly nagyon jól jött ugyanez.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @pandúr, Telekom appban csak

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most