Ugrás a tartalomhoz
  • 1

SAT TV hiba


Laci73

Kérdés

Sziasztok,

Nemrég kaptunk új beltéri egységet, Samsung EuroBox GX-MT730EK.

Nem volt valami stabil, pár naponta se kép, se hang, ha meg volt, akkor gyakran nem volt műsorújság, nem lehetett beállítani, hogy mit vegyen fel.

Mivel újraindítás menüpont nem volt rajta, ezért gyári beállításra vissza választottam.

Azóta meg semmi nincs az égvilágon. Elindul, csatornakeresés, eredmény nulla.

Lehet ezzel bármit tenni, vagy kérjek újat?

A másik tv-n a másik beltéri tökéletesen működik ugyanarról a paraboláról.

Köszi,

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Laci73
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
Ekkor: 2019. 11. 21. at 20:44, McBelaba írta:

Szia!

Azért nem semmi, leírod a hibát és segítséget kérsz, majd megírod, hogy felkmentélé a tetőre és állítottál az antennán, ami a posztból kiderül, hogy parabola. Kongratulésőn! Most már a mindeki, aki olvassa, többek közt Telekom-os emberek is, tudják, hogy te beletúrtál egy olyan eszközbe, alítootlá rajta, ami nem a tied, hanem a Telekom cucca! Így ne csodálkozz, ha valami hibát jeltessz be, akkor elhajtanak, hogy? Jah Kérem! Az előfizető hozzányúlt a Telekom eszközéhez és utánna hibát jelent (mármint az elkövetkező évekre gondoltam) ...

Üdv.:

Mc.Bélabá


 

Jajj bélabá ne csináld már ezt a szőrszálhasogatást. Egy parabola megigazítása nem a világvége. Képzeld el, hogy én egy kaviccsal segítettem le a tányérról a havat ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello, nyilván többnyire nem ez a megoldás, de itt segített, így én tökre örülök, hogy megírta (már csak azért is, mert így senki sem pörög rajta feleslegesen). a hibabejelentéshez meg: aztán a Té hogyan kapcsolná össze a Laci73 felhasználó nevet és a tényleges bejelentőt? B|

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...