Ugrás a tartalomhoz
  • 0

IPTV-hez router


Kerancs

Kérdés

Sziasztok!

Szükségem van egy jó routerre, de nem tudom, IPTV-hez milyet kellene választanom max.35000 Ft-ig! Jelenleg egy D-Link DIR842 routerünk van, amely annyira gáz, hogy már 3 méterre se jön el a jel! 1000-es netünk van, vagyis lenne. Kertes ház, vastag falak és kb. 70-től 100 nm-ig kellene lefednie. Nézegettem a TP-Link C9-et és az ASUS RT-66U B1-et. Légyszi segítsetek, adjatok tanácsot, mert a mostani kuka! 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kerancs
kimaradt fontos adat
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @Kerancs, a kettő közül szerintem az Asus, viszont az általad írtak alapján én a helyedben valami mesh cuccot néznék inkább. nagyobb, masszívabb épületben az ad 2-3-4 eszközzel biztos megoldást. saját tapasztalat, szenvedtem én is vele, jónéhányat próbálva egy routerrel még erősítőkkel is kábé felejtős a mindenhol stabil lefedettség és sebesség. mesh-ből a Ténél pl. wifi extra duo vagy trio fedőnév alatt Strong, D-Link és AirTies eszközök vannak. nekem utóbbiból van egyelőre kettő, de igazából négy kellene (és ezt most nem találtam a honlapjukon, illetve az talán nincs és nem is volt trioban)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...