garanciaervenyesitese

TCL 55X815 TV 5 ev garancia ervenyesitese

Kérdés

T, Telekom,

Januárban vásároltam TCL 55X815 tv-t amit 5 ev garanciaval hirdettek, nálam ez volt a vasarlasi szempont.

Azóta sem tudom érvényesíteni az 4 ev garancia kiegészítést. Probaltam cca 4-5 TCL feluleten es 5 konkret igeretem van a telekom ugyfelszolgalattol h, utananeznek.

Kerem ertesitsenek ha sikerult kideriteni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2020. február 14. at 11:37, garanciaervenyesitese írta:

T, Telekom,

Januárban vásároltam TCL 55X815 tv-t amit 5 ev garanciaval hirdettek, nálam ez volt a vasarlasi szempont.

Azóta sem tudom érvényesíteni az 4 ev garancia kiegészítést. Probaltam cca 4-5 TCL feluleten es 5 konkret igeretem van a telekom ugyfelszolgalattol h, utananeznek.

Akivel meglehet ezt csinálni, azzal meg is csinálják. A Telekom ügyfélszolgálatára várhatsz, az nem fogja ezt a problémádat megoldani. Ha tönkrement a TV azért írd meg, mert olcsón megveszem alkatrésznek még jó lehet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
20 órája, garanciaervenyesitese írta:

A panaszlevelemre  a telekom jovairt egy bizonyos osszeget a javamra,  de erdemben nem tudott meg konkretan nyilatkozni a kiterjesztett garanciaval kapcsolatban. Ami erdekes hiszen valamifele megallapodas alapjan arulja kiterjesztett garanciaval a TCL televiziokat.

Nekem eleg lenne egy olyan pontos URL cím a TCL-tol ahol a garanciat regisztralni lehet. Nem hiszem h, a Telekom ezt nem tudna.

A TCL nek tobbfele netes felulete van eddig ezeken meg nem tudtam a garanciat érvényesíteni.

Barki tapasztalatara kivancsi vagyok egyedul mcleba tudomanyos fotag kimeljen meg attol h, ezzel kapcsolatben ideírjon barmit is.

Elmész te francba, aki ilyen hozzáállással ír azzzal toljanak ki ott ahol tudnak. Érdekes, hogy hasonló problémákkal már több embernek is megoldották a gondját, amikor megírtam nekik privátban a megoldást. Te meg dug ahova akarod a problémád.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A panaszlevelemre  a telekom jovairt egy bizonyos osszeget a javamra,  de erdemben nem tudott meg konkretan nyilatkozni a kiterjesztett garanciaval kapcsolatban. Ami erdekes hiszen valamifele megallapodas alapjan arulja kiterjesztett garanciaval a TCL televiziokat.

Nekem eleg lenne egy olyan pontos URL cím a TCL-tol ahol a garanciat regisztralni lehet. Nem hiszem h, a Telekom ezt nem tudna.

A TCL nek tobbfele netes felulete van eddig ezeken meg nem tudtam a garanciat érvényesíteni. 

Barki tapasztalatara kivancsi vagyok egyedul mcleba tudomanyos fotag kimeljen meg attol h, ezzel kapcsolatben ideírjon barmit is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
9 órája, garanciaervenyesitese írta:

T, Telekom,

Törölni nem lehet, csak szerkeszteni, de mivel ez több.mint 2 órával ezelött volt, ezért már azt sem lehet. A januárban vásárolt tévédhez sok sikert kívánok, de ha nem hagyod, hogy segítsek, akkor old meg m,agad, ahogy tudod. A telekom üszinek hiába magyatázod, nem fogják neked megoldani a problémémát, én viszont tudiotam volna megoldást ár, de nem hagytad.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

McBelaba,  kérlek segítsél es torold ezt a valasz irományodat, remelem valaki ettol jobbat is tud.

Javaslom maskor figyelmesen olvasd el, es próbáld ertelmezni azt amire valaszolni próbálsz.

Ha torolted majd torlom en is,igy maradjon nyitva amit eloszor irtam.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: garanciaervenyesitese
pontositas

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Szia!

Ez nem a Telekom, hanem egy fórum, felhasználókkal.
Most elromlott és azért érdekes, vagy csak szeretnéd magad biztonságban tudni?

Üdv.: Mc.Bélabá

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: McBelaba

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most