Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Speedport W 724V


K. Tibor

Kérdés

Sziasztok!

A napokba azt tapasztalom a fenti modem használatával, hogy tv telefon megy, de a net megáll pár percre, naponta többször is.

Elsősorban egy firmware frissítésre gondolok, ha tudtok a meglévőnél újabb firmwaret, azt légyszi osszátok meg velem.

Az eszköz típusa: Speedport W 724V
A készülék firmware verziója: 09021602.00.653
 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
Ekkor: 2020. 03. 06. at 9:05, K. Tibor írta:

Akkor ez hogy lehet?

Ezt a firmwaret a német telekom oldalon találtam, de nem merem feltenni.

 

Screenshot_1.png

Nyilván azért, mert a fejlesztők elfelejtettéknkiszedni ezt a funkciót. 

Ne tegyél fel semmit német oldalról, mert vagy működik vagy nem, de mivel nem a saját eszközöd, hanem a szolgáltatóé, így ha mókolsz vele német firmware-el, akkor akár ki is számlázhatják. 

Ha a Magyar Telekom készít ehhez firmware-t (ami nem valószínű), akkor ők majd felrakják. A felhasználónak ezzel nem kell foglalkoznia. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
19 órája, McBelaba írta:

A www.telekom.de oldalon van FW hozzá és lehet mókólni vele!

@btz:  D-Link Dir-600 B5E és B6 FW van már normális, vagy csak az van amit egy másik fórumoin írtál a Dir-601 A1 -essel mókólva?

 

Még mindig a Magyar Telekomnál vagyunk, nem kéne német oldalról leszedett Firmwareket feltenni. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2020. 03. 03. at 22:15, btz írta:

Ha van újabb firmware az automatikusan feltelepül, te nem tudsz mókolni a szolgáltatói eszköz firmwaeével semmilyen formában.

Akkor ez hogy lehet?

Ezt a firmwaret a német telekom oldalon találtam, de nem merem feltenni.

 

Screenshot_1.png

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: K. Tibor
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
23 órája, McBelaba írta:

Szerinted majd külön írnak ennek meg annak, amikor meg emúgy is 1 cégcsoport, a francokat, írnak egy EU-s FW  a cégcsoportnak és azt használják a cégcsoport EU-n belüli társagágai.
 

@btz:  D-Link Dir-600 B5E és B6 FW van már normális, vagy csak az van amit egy másik fórumoin írtál a Dir-601 A1 -essel mókólva????
 

Igen, nem biztos hogy pont erre a HGW-re, de másra írnak direkt a magyaroknak szánt felületet, főként a nyelv miatt, na meg azért is, mert van olyan cucc, ami németben nincs. 

Nem követtem a Dlink Openwrt vonalát már régóta. Eladtam már azt a routert. Lehet hogy van újabb OpenWrt rá. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...