Kérdés

Üdv, érdeklődnék, hogy mi okozza a problémát az alábbi hibaüzenetet kapom sokszor az elmúlt pár napban, de nem csak én egyik ismerősöm is és neki más accountja is van hozzá.

HIBA: FailedNoKeysAvailableOffline (-2063335382)

ill. elég sűrűn megy az adás és fogja magát és ok nélkül megáll, semmi hibaüzenet semmi csak egyszerűen megfagy mintha leállítanám.

sokszor a böngésző újraindítása sem segít.

Köszönöm előre is!

IMG_20200322_182512.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Nalam ugyanez a problema a mobil app-on. Laptopon mar ezer eve nem mukodik es most a telefonon sem tudom nezni, mar el sem indul egy csatorna sem, azonnal az uzenet jon fel. Remelem megoldodik mert szep husvet lesz kulfoldon egyedul karanten idejen es meg a tv sem mukodik. Van valakinek otlete mit lehetne tenni? 

92810613_222147065541066_4924311890424758272_n.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Engem is érdekelne hogy mi lehet a gond mert elég idegesítő elég sűrűn be dobálja gyakorlatilag nem lehet tőle tv-t nézni hiába léptem mar mi telepítettem újra semmi nem történik.

DA8F06C5-54E7-460D-AA77-687E110C24D7.jpeg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem sajnos nem csak az RTL -en csinálja hanem mindegyiken mikor olyanja van, a lefagyás meg aztán elég sűrű.

Már írtam nekik üzenetet is a hibáról de eddig semmi...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem is ugyan ez a probléma az RTL nlubon csinálja ezt de miért is csak ott????  Ez érdekes nem???

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez engem is nagyon érdekel! De látom, neked is az RTL Klub-on csinálja. Nézhetsz bármit, csak azon fagy ki állandóan nekem is. Nem kicsit idegesítő, hogy 1-2 percenként át kell rakni másik csatornára, majd vissza. De sokszor még az is kevés. Ha újraindítod a böngészőt, a TV GO alkalmazás ugyanúgy fut. Ha azt is bezárod feladatkezelővel, akkor is ugyanezt csinálja, nem oldódik meg végleg a probléma.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most