XematiC

Call of Duty NAT probléma

Kérdés

Sziasztok!

Olyan problémába futottam, amit elsőre azt hittem simán tudok orvosolni, de kifogott rajtam. Adott egy Call of Duty : Modern Warfare nevezetű játék amiben a NAT type-om Moderate ezáltal vannak játék közben pici csúszások vagy éppen ugrások. Nagyon aprók de számomra zavaróak. Szeretném elérni az OPEN type-ot. Minden hozzá kellő adatom megvan hozzá mégsem tudom megcsinálni a Port Forwarding részét, mivel meg kellene adnom a port ranget is ami sokkal hosszabb mint amit enged beírni. Próbáltam már úgy, hogy csak a portot adom meg de nem lett OPEN a NAT type. Tűzfalon már TCP, UDP be lett állítva.

A válaszokat, ötleteket előre is köszönöm szépen! 

Névtelen.jpg

Névtelen1.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2020. 04. 19. at 9:50, XematiC írta:

Az Activision, hivatalos oldalán tette közzé, hogy PC-n, Xbox-on, Ps-en mely portokat használja a játék. Egyébként már sikerült megcsinálnom. NAT Type-om OPEN lett :) 

én ugyan ezzel a problémával  szembesültem, tudnál segíteni XematiC? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez igazából nem bug, hanem egy biztonsági kockázatot megakadályozó feature. Nemcsak a Telekom digitális elosztói akadályozzák meg, hogy a felhasználó magas portrange-t nyisson meg egyszerre, hanem sok más soho router is. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, az összeset egyesével kellett felvenni -.- Kicsit megzavart, hogy nem volt külön lehetőség, hogy ranget is megadjak egyszerre. Bár nem éppen a felhasználóbarát megoldásokról híres a Tcom :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, XematiC írta:

Az Activision, hivatalos oldalán tette közzé, hogy PC-n, Xbox-on, Ps-en mely portokat használja a játék. Egyébként már sikerült megcsinálnom. NAT Type-om OPEN lett :) 

Remek. És mi volt a gond? Talán külön külön kellett felvenni a portokat? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Biztos, hogy mind kell ez a rengeteg nyitott port a játékoz? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most