Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Optikai kábel van, szolgáltatás nincs


vikingeagle

Kérdés

Üdvözlet

Körülbelül egy hónapja végig húzták az optikai kábelt az utcában. Fél éve kiépítették az utca 90 százalékában, most értek végig teljesen. Kisebb keresgélés után kiderült, hogy az én házszámom alatt, nem érhető el semmilyen optikai kábel által nyújtott szolgáltatás, ezért az ügyfélszolgálathoz fordultam. Ők azt mondták, nem tudnak mit tenni, mert a rendszerükben nincs benne, hogy itt van ilyen kábel, így rögzítettek nekem egy kérelmet. Pár napra rá a kérelmemet olvasva felhívtak, hogy igen, ott van a kábel, viszont a tényleges bekötés előtt a telekom munkatársai elvégeznek egy mérést, hogy pontosan mi is az amit tudnak nyújtani nálam(megjegyezném 10 házzal arrébb, ahol fél éve kötötték be, minden elérhető, maximális sebesség, tv stb.), így menjek be egy üzletbe, vagy ügyfélszolgálaton rendeljem meg. Bementem a legközelebbi üzletbe, elmagyaráztam hogy hívtak, hogy tesztelni kell a hálózatot stb. és elküldtek hogy nincs benne a rendszerben, ne siettessem, nem tudnak mit csinálni én meg otthagytam az egészet. Írtam ügyfélszolgálatnak, onnan azzal ráztak le, hogy hiába van itt a doboz, hiába kötnék be a kábelt, mivel nincs a rendszerükbe, ugyan úgy nem kapok semmit, így vettek fel megint bekötési kérelmet.

Én úgy gondolom, nem véletlenül kerestek meg telefonon hogy intézhetem, de senki nem akar kiküldeni ide valakit, aki megnézné. Az utca első felében, amikor még csak rakták fel, már ismerős rendelte és még azon a héten bekötötték. Most akkor kinek higyjek? Kihez forduljak, aki hajlandó megvizsgálni a kérésemet, anélkül hogy elküld mert nem vagyok a rendszerben?

Előre is köszönet a válaszért
Tisztelettel:
Virág Gábor

20200706_130421.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...