Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Warzone lag Sagemcom routerrel


igorb

Kérdés

Sziasztok! 300-as netre váltottam a 30-asról és új, Sagemcom f@st 3890 v3 eszközt kaptam hozzá, viszont azóta élvezhetetlen a Modern Warfare multi és warzone része lag miatt. PS4, úgyhogy macerás a latency/packet loss megtekintés. Utóbbi nincs elvileg, viszont a latency 50-60as tartományból felugrik 3-400-ra, esetenként 999re. Próbáltam port forwardingot, ilyen-olyan opció beállításokat, de semmi sem használt. Korábban ilyet még nem tapasztaltam, maximum esti lag volt, de 2 napja minden egyes játékban ugyan az van (karakter begyorsul, aztán visszaugrik, helyben ragad, stb). Volt valakinek hasonló?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2020. 07. 26. at 13:48, igorb írta:

Sziasztok! 300-as netre váltottam a 30-asról és új, Sagemcom f@st 3890 v3 eszközt kaptam hozzá, viszont azóta élvezhetetlen a Modern Warfare multi és warzone része lag miatt. PS4, úgyhogy macerás a latency/packet loss megtekintés. Utóbbi nincs elvileg, viszont a latency 50-60as tartományból felugrik 3-400-ra, esetenként 999re. Próbáltam port forwardingot, ilyen-olyan opció beállításokat, de semmi sem használt. Korábban ilyet még nem tapasztaltam, maximum esti lag volt, de 2 napja minden egyes játékban ugyan az van (karakter begyorsul, aztán visszaugrik, helyben ragad, stb). Volt valakinek hasonló?

Szia! Szomorúan olvastuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásunkkal kapcsolatban. Javasolnom, hogy indítsd újra az eszközöket, amennyiben ez sem oldja meg a problémát, kérlek, hogy privát üzenetben add meg az alábbi adatokat. MT azonosító, bejelentő teljes neve, értesítési szám. Ez alapján felveszem Neked a bejelentést, melyet illetékes kollégáink ki fognak vizsgálni! Együttműködésed köszönjük! ^Zoltán

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...