Ugrás a tartalomhoz
  • 0

2 router beállitás


Apofisz22

Kérdés

Sziasztok

Ez 2 fajta  Router van

Sagemcom F@st 3686 V2 Magyar Telekom        Modem van 

TP-LINK AC 1200 Wireless Archer C5     ez weblap címe  http://tplinkwifi.net/       és nincs  router be állitás lehetöség

és össze Hangolta a  Telekomos        mind 2 Router-t

És eddig TP-LINK AC 1200 Wireless Archer C5 ennek a Router volt [wan]  fel lehetet lépni a  Router wablapjára

És Csináltam egy  Takaritást  és Ki huztam a  Véletlenül a  TP-LINK AC 1200 Wireless Archer C5 Ezt router és most Nem  Jön be  a Router waeblapja  

és eddig be  jött

 

mind 2  Router  Be van Dugva a  4 Port ba

Sagemcom F@st 3686 V2 Magyar Telekom    Ennek a Modemnek visszont be  jön a  weblapja

Másiknak meg nem  mit  lehet  csináni  Hogy annak a másik routernek is be jöjön a weblapja ?

 

Mert valamit  csinált a  Sagemcom F@st 3686 V2 Magyar Telekom  modembe a  srác csak nem mondta el mit :P

Köszönöm Választ

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Apofisz22
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2020. 08. 18. at 19:00, Apofisz22 írta:

Sziasztok

Ez 2 fajta  Router van

Sagemcom F@st 3686 V2 Magyar Telekom        Modem van 

TP-LINK AC 1200 Wireless Archer C5     ez weblap címe  http://tplinkwifi.net/       és nincs  router be állitás lehetöség

és össze Hangolta a  Telekomos        mind 2 Router-t

És eddig TP-LINK AC 1200 Wireless Archer C5 ennek a Router volt [wan]  fel lehetet lépni a  Router wablapjára

És Csináltam egy  Takaritást  és Ki huztam a  Véletlenül a  TP-LINK AC 1200 Wireless Archer C5 Ezt router és most Nem  Jön be  a Router waeblapja  

és eddig be  jött

 

mind 2  Router  Be van Dugva a  4 Port ba

Sagemcom F@st 3686 V2 Magyar Telekom    Ennek a Modemnek visszont be  jön a  weblapja

Másiknak meg nem  mit  lehet  csináni  Hogy annak a másik routernek is be jöjön a weblapja ?

 

Mert valamit  csinált a  Sagemcom F@st 3686 V2 Magyar Telekom  modembe a  srác csak nem mondta el mit :P

Köszönöm Választ

Szia!

A használati útmutatókat ezen az oldalon találod. Modem beállításban a 1422-es számon tudnak segíteni kollégáink.
Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk! ^Zsani

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...