Ugrás a tartalomhoz
  • 0

5G - mi lesz a 6 hónap után?


Mollaka

Kérdés

Sziasztok,

 

most tervezek 5G telefont venni. Pesten élek, remélem kellően jó az 5G lefedettség hozzá, ki is használnám az alacsonyabb késleltetést és a nagyobb sebességet :)

Ami nekem nem világos az az, hogy mi történik a 6 hónap lejárata után? Külön díjas lesz? Megszűnik? milyen opcióval tudom tovább használni?

 

köszi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2020. 09. 02. at 10:08, Mollaka írta:

Sziasztok,

 

most tervezek 5G telefont venni. Pesten élek, remélem kellően jó az 5G lefedettség hozzá, ki is használnám az alacsonyabb késleltetést és a nagyobb sebességet :)

Ami nekem nem világos az az, hogy mi történik a 6 hónap lejárata után? Külön díjas lesz? Megszűnik? milyen opcióval tudom tovább használni?

 

köszi

Szia!

Az 5G opció megtalálható a korlátlan mobilinternet csomagokban. Abban az esetben, ha nem ilyen csomaggal rendelkezel, akkor a promóció lejártát követően maximum 4G hálózatot tudsz használni. Külön opcióról egyelőre nincs információnk. Az 5G-ről ezen az oldalon olvashatsz bővebben. Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk! ^Zsani

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...