morzsolt

Admin belépés megtagadva

Kérdés

Sziasztok!

Egy hónapja váltottunk az 1000-es netcsomagra, amikor természetesen kaptunk egyet a Kaon CG300-es csodából.

Ezzel eddig semm gond nem volt, viszont tegnap akartunk csatlakoztani egy eszközt a 2.4Ghz-es kapcsolatra, de ez nem volt elérhető. Megpróbáltam belépni az adminfelületre, ami elsőre sikerült, de teljesen üres volt minden, semmi adat nem volt a helyén ami korábban ott szerepelt. (A wifi jelszón kívül semmit sem állítottunk át itt.)

Kiléptem, hogy újra bejelentkezzek, de ekkor már nem tudtam belépni a felületre, folyamatosan a "Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó" üzenet fogad.

Eddig nem akartam resetelni, de az segíthet?

Előre is köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

9 perce, morzsolt írta:

Rendben, köszi a tanácsot, kipróbálom és beírom ide az eredményt amint megvan.

Rendben 👍

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor reseteld. Koax esetén nincs benne tárolt Felhasználónév és jelszó így nincs mi elvesszen egy resetelés által. Ha ez sem hoz eredményt, akkor kérj cserét telefonon. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezek voltak az elsők: Chromeból töröltem minden cookie-t, relog, ugyanaz az error; aztán megpróbáltam belépni frissen telepített Firefox-szal és a használaton kívüli Edge is sorra került. Semmi eredmény eddig, ugyanaz a hibaüzenet.

Ami még az első login-próbálkozásnál feltűnt, hogy az oldal hirtelen nem volt megbízható a böngésző szerint, ami csak azért fura, mivel eddig ilyen probléma nem volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Először inkább próbáld meg a sütik és előzmények, böngésző gyorsítótár törlését vagy egy teljesen másik böngészőt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most