Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Bankkartyas fizetes, de miert?


robert.kovacs

Kérdés

Kedves Telekom,

Meg tudnak nekem indokolni hogy a bankkartyas fizetesnel miert kellene megadni a vasarloi adatokat? Miert van szukseg azokra az adatokra ha a szerzodes miatt mar ugy is tudjak? Miert koteleznek arra hogy megadjam az adataim egy 3. fel altal szolgaltatott termeken keresztul amikor amr tudnak rola? Es ha mar meg van csillagozva a mezo mit kotelezo beirni miert kell megis az osszes mezot megadni? Ugy gondolom hogy ez az ASZF ben sem a jogi nyilatkozatban nem szerepel. Raadasul igy 2 adatkezelo is van amire ebben az esetben nincs szukseg.

 

Feltelezem fejlesztoi baki aldozata lettem tobbedmagammal akik errol nem vesznek vagy nem akarnak tudomast venni :)

 

Kerem valaszoljak meg kerdesem es amennyiben lehetseges modositsanak a bankartyas fizetes feluleten hogy legalabb opcionalis legyen a kitoltes. 

 

Udvozlettel,

Kovacs Robert

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom
Ekkor: 2020. 12. 23. at 16:48, robert.kovacs írta:

Kedves Telekom,

Meg tudnak nekem indokolni hogy a bankkartyas fizetesnel miert kellene megadni a vasarloi adatokat? Miert van szukseg azokra az adatokra ha a szerzodes miatt mar ugy is tudjak? Miert koteleznek arra hogy megadjam az adataim egy 3. fel altal szolgaltatott termeken keresztul amikor amr tudnak rola? Es ha mar meg van csillagozva a mezo mit kotelezo beirni miert kell megis az osszes mezot megadni? Ugy gondolom hogy ez az ASZF ben sem a jogi nyilatkozatban nem szerepel. Raadasul igy 2 adatkezelo is van amire ebben az esetben nincs szukseg.

 

Feltelezem fejlesztoi baki aldozata lettem tobbedmagammal akik errol nem vesznek vagy nem akarnak tudomast venni :)

 

Kerem valaszoljak meg kerdesem es amennyiben lehetseges modositsanak a bankartyas fizetes feluleten hogy legalabb opcionalis legyen a kitoltes. 

 

Udvozlettel,

Kovacs Robert

Szia Róbert! Köszönjük szépen megkeresésedet. A weboldalunkon a bankkártyás fizetéseket ügyfeleink a Simple Pay oldalra átnavigálva tudják igénybe venni. Az oldalukon regisztrált fiókkal és az ott elmentett bankkártyával, vagy adatok megadásával lehetséges a számlabefizetés. Amennyiben ez számodra nem megfelelő, az alkalmazásunkat letöltve, majd kártya adatokat elmentve, pár kattintással és a fenti oldalt kikerülve be tudod fizetni a számláidat. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves Noel,

 

koszonom a valaszat. Viszont a kerdesem a kotelezoen megadando szelmelyes adatokra vonatkozik. Fejlesztokent En is tudom milyen implementalasi lehetosegek vannak simple fizetes eseten. Az Onok weboldalan viszont felesleges informaciokat kernek be a fizetesi feltetelkent. (Olyan adatokat amiket a Telekom mar igy is tud) igy ertetlenul allok az elott  hogy tisztan lassam az indokokat a mogott hogy miert kellene megadnom a nevem, email cimem, tartozkodasi cimeme ahhoz hogy ki tudjak fizetni egy szamlat kartyaval. Onokke ellentetesen a konkurens cegnel nem kell megadni semmilyen extra informaciot egy egyszeru bankkartyas fizeteshez. (Mivel ott is van elofizetesem igy elso kezbol tudom). 

Illetve mindezekhez hozza tennem, hogy a decemberi honap a 2. Honap amit igy kelene kifozetni ami azt jelenti hogy vagy valtoztattak valamin vagy epp ellenkezoleg, a simple vatoztatott es nem lett lekovetve a modositas.

 

A bankkartya mentessel nem elnek. ;)

 

Ui.: kerem gondolkozzon kicsit vevoi szemszogbol es ne csak az akadekoskodast lassa,  ne csak a Telekom allaspontjat kepviselje.

 

Koszonom segitseguk.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2020. 12. 26. at 20:05, robert.kovacs írta:

Kedves Noel,

 

koszonom a valaszat. Viszont a kerdesem a kotelezoen megadando szelmelyes adatokra vonatkozik. Fejlesztokent En is tudom milyen implementalasi lehetosegek vannak simple fizetes eseten. Az Onok weboldalan viszont felesleges informaciokat kernek be a fizetesi feltetelkent. (Olyan adatokat amiket a Telekom mar igy is tud) igy ertetlenul allok az elott  hogy tisztan lassam az indokokat a mogott hogy miert kellene megadnom a nevem, email cimem, tartozkodasi cimeme ahhoz hogy ki tudjak fizetni egy szamlat kartyaval. Onokke ellentetesen a konkurens cegnel nem kell megadni semmilyen extra informaciot egy egyszeru bankkartyas fizeteshez. (Mivel ott is van elofizetesem igy elso kezbol tudom). 

Illetve mindezekhez hozza tennem, hogy a decemberi honap a 2. Honap amit igy kelene kifozetni ami azt jelenti hogy vagy valtoztattak valamin vagy epp ellenkezoleg, a simple vatoztatott es nem lett lekovetve a modositas.

 

A bankkartya mentessel nem elnek. ;)

 

Ui.: kerem gondolkozzon kicsit vevoi szemszogbol es ne csak az akadekoskodast lassa,  ne csak a Telekom allaspontjat kepviselje.

 

Koszonom segitseguk.

Ekkor: 2020. 12. 26. at 20:05, robert.kovacs írta:

Kedves Noel,

 

koszonom a valaszat. Viszont a kerdesem a kotelezoen megadando szelmelyes adatokra vonatkozik. Fejlesztokent En is tudom milyen implementalasi lehetosegek vannak simple fizetes eseten. Az Onok weboldalan viszont felesleges informaciokat kernek be a fizetesi feltetelkent. (Olyan adatokat amiket a Telekom mar igy is tud) igy ertetlenul allok az elott  hogy tisztan lassam az indokokat a mogott hogy miert kellene megadnom a nevem, email cimem, tartozkodasi cimeme ahhoz hogy ki tudjak fizetni egy szamlat kartyaval. Onokke ellentetesen a konkurens cegnel nem kell megadni semmilyen extra informaciot egy egyszeru bankkartyas fizeteshez. (Mivel ott is van elofizetesem igy elso kezbol tudom). 

Illetve mindezekhez hozza tennem, hogy a decemberi honap a 2. Honap amit igy kelene kifozetni ami azt jelenti hogy vagy valtoztattak valamin vagy epp ellenkezoleg, a simple vatoztatott es nem lett lekovetve a modositas.

 

A bankkartya mentessel nem elnek. ;)

 

Ui.: kerem gondolkozzon kicsit vevoi szemszogbol es ne csak az akadekoskodast lassa,  ne csak a Telekom allaspontjat kepviselje.

 

Koszonom segitseguk.

Szia! Nagyon  sajnáljuk, amennyiben – jogszabályi változásokra tekintettel – a tranzakciók biztonságának növelése érdekében bevezetett, a Magyar Telekom pénzügyi szolgáltató partnere által üzemeltetett felület használata számára kényelmetlenséget okoz. Továbbra is azt tudjuk tanácsolni, ha nem szeretnéd ezt a fizetési módot használni, Telekom alkalmazásunkat tudod igénybe venni, vagy az egyedi átutalást. Bankszámlaszámainkat ide kattintva tekintheted meg. ^Kitti

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...