Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Speedport entry 2i pppoe pass-through


szoltan

Kérdés

Sziasztok,

Speedport entry 2i mögött van egy Asus RT-AC65P router. Egy NAS-t szeretnék beüzemelni de a fenének sem megy a port továbbítás. A NAT-olást már kikapcsoltattam, a HGW-t PPPoe-passthrough üzemmódba kapcsoltam de semmi... HUP fórumon találtam egy hozzászólást, miszerint hiába pipálom ki a PPPoe-passthrought mégsem vált át olyan üzemmódra.

Idézem:
"Annak, akinek ilyen problémája van, az imént sikerült megoldanom, mert hiába a PPPoe pass-through opció a WAN config alatt, akkor sem működik, ha átkapcsolod.
Teendők:
felhívod az ügyfélszolgálatot
hard-resetelteti veled a HGW-t (tollal benyomod a táp melletti gombot kb. 10 másodpercig, majd újraindul a cucc)
1-2 perc, míg feljön (az ACCESS led stabilan világít), ezután távolról átállítja a HGW-n a PPPoE pass-through-t, és működik"

Ez valóban így lehet? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Szia

 

A legegyszerűbb ha reseteled az eszközt.

Ezután a modemben lévő PPPoE felhasználónév visszaáll 3play_cpe@telekom.hu alapértékre és ekkor kapcsold be a PPPoE passthrough módot.

Lehet, hogy benne maradt a felhasználóneved és továbbra is csatlakozni szeretne

Ezután a saját eszközödön kell az internet kapcsolat felhasználónevét és jelszavát megadni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
21 órája, uzman írta:

Szia

 

A legegyszerűbb ha reseteled az eszközt.

Ezután a modemben lévő PPPoE felhasználónév visszaáll 3play_cpe@telekom.hu alapértékre és ekkor kapcsold be a PPPoE passthrough módot.

Lehet, hogy benne maradt a felhasználóneved és továbbra is csatlakozni szeretne

Ezután a saját eszközödön kell az internet kapcsolat felhasználónevét és jelszavát megadni.

Reset megoldotta. Köszönöm még egyszer!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...