Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Fejlesztés


Szétbaszazideg

Kérdés

Tisztelt Cím!

Szeretnék érdeklődni, hogy Balatonboglár központi részén mikor lesz végre fejlesztés???? Pl.: Vikár Béla utca, Dózsa György utca???

30 Mbit/s a maximum amit tudnak kínálni, ezt fizetem, de soha nem értük el, ezt jeleztem, és mondták, hogy a garantált 10 Mbit/s meg van....

Hurráááááááá! Nos, és víz szolgáltatónál dolgozom, és ha azt mondjuk Önöknek, hogy garantálunk havi 10 m3-de 30 m3-t kell fizetnie nem tudom, tetszene-e, arról nem is beszélve, ha az igényük 100,vagy 1000 lenne.

Várom mielőbbi válaszukat!

 

Üdvözlettel,

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Szétbaszazideg
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom

Szia! Kérdéseddel kapcsolatban egyeztettünk a területileg illetékes munkatársainkkal, de sajnos Balatonboglár területén a közeljövőben nem várható fejlesztés. Megértjük a bosszúságodat, azonban fontos azt tudnod, hogy a névleges sebesség elérését számos tényező befolyásolhatja, ilyen a központtól való távolság, a hálózat típusa illetve a használt eszköz műszaki képessége is. Ha tartósan alacsony sebességeket mérsz, keress meg bennünket privát üzenetben, hogy kivizsgálhassuk a probléma okát.  ^Gabriella

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdvözlöm Kedves Gabriella.

A tényezőket ezerszer végigzongoráztuk, és egy tény maradt, hogy optikai kábelre kellene cserélni az elavultat.

Kb. 18 éve küzdöttem, és kitartottam Önök mellett, de a 20 évet biztos nem várom meg, végre van más szolgáltató, nincs már egyeduralom.

Üdvözlettel,

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...