Gutyek

Ingyenes Domino SIM kártya

Kérdés

Sziasztok! Rendeltem egy tv-t, a folyamatban volt egy olyan kérdés, hogy szeretnék-e ingyenesen egy Domino kártyát. Azt válaszoltam, hogy nem, de utána jutott a fejembe, hogy valaki a családban örülne neki. Próbáltam a megrendelésen változtatni, de csak a kézbesítés címét engedné változtatni. Hogyan lehetne ezt az apró kis csorbát kiköszörülni?

Előre köszönöm a válaszokat!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Sziasztok kb 3 napja nem jo mindig azt írja ki hogy általános hiba 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
12 órája, Gutyek írta:

Sziasztok! Rendeltem egy tv-t, a folyamatban volt egy olyan kérdés, hogy szeretnék-e ingyenesen egy Domino kártyát. Azt válaszoltam, hogy nem, de utána jutott a fejembe, hogy valaki a családban örülne neki. Próbáltam a megrendelésen változtatni, de csak a kézbesítés címét engedné változtatni. Hogyan lehetne ezt az apró kis csorbát kiköszörülni?

Előre köszönöm a válaszokat!

Szia!

Kérünk, hogy vedd fel velünk a kapcsolatot chaten. Kollégáink ott tudnak a leggyorsabban utána nézni, hogy miben tudnak a rendeléshez kapcsolódóan neked segíteni.

Munkatársainkat hétköznap 7-22, míg hétvégén és munkaszüneti napokon 7-20 óra között ide kattintva a https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek weboldalunkon, felugró chates ablakban érheted el. Együttműködésedet köszönjük! ^Rita

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most