abovo

Érdeklődés hálózat fejlesztés után

Kérdés

Tisztelt Szakértők!

Az elmúlt hónap során láttam, hogy Szederkény településen (Baranya megye) telekommunikációs oszlopokra új eszközök kerültek elhelyezésre.

Érdeklődöm, hogy a felújítás esetleg az internetes hálózat fejlesztéséhez kapcsolódóik?

Mivel közeljövőben jár le a szolgáltatási szerződésem ezért az oldalukon megnéztem az új lehetőségeket és meglepődve tapasztaltam, hogy a "technikai ellenőrzés" alapján akár a gigabites internet hozzáférés is elérhető lakcímemen.

Fentiekről kérem megerősítésük, illetve amennyiben az oldalukon kapott információ téves lenne, tájékoztatásuk arról, hogy várható-e a településen az internetes hálózat fejlesztése.

Megtisztelő válaszukat előre is köszönöm!

Üdvözlettel: Orosz Gyula.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Kedves Petra!

Köszönöm a tájékoztatást, örömmel értesülök a szolgáltatás bővítésről! A megrendelés tekintetében intézkedtem is ! :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Gyula! Igen, Szederkény területén is történt hálózat korszerűsítés. Weboldalunkon valós információkat jelenít meg rendszerünk, így ha a lakcím beírását követően az látható, hogy a Gigaerős Net díjcsomag is elérhető, akkor nyugodtan leadhatod díjcsomagmódosítási igényed (akár weboldalunkon is). ^Petra

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most