villl

Tv go applikáció hiba

Kérdés

TV go applikációban nem indul el az online tv műsor. "Lejátszási hiba E.901" vagy E.400 hibaüzenet kapok. A telefon egy Xiaomi Redmi Note 10  Pro. A tv go alkalmazást úratelepitettem, de a hiba megmaradt. Mi lehet a gond? Köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

A tabletemen is és az applikáción is a legfrissebb verzió található. Az internet kapcsolatomnak sincs baja, mert próbáltam itthonról, Szegeden szintén T hálózatról és Makón egy másik szolgáltató hálózatán. Ezen kívül próbáltam mobilnetről is Telekom hálózatról. Más ötlet?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 órája, Ildiko969 írta:

Kedves Telekom Szakértő. Nem is értem, hogy miért nem tudtok lejátszási problémáról. 2 hónapja jelentettem be. 2 hónapig ültetek a hibán és ma kaptam egy sms-t, hogy nem nálatok van a hiba.

Szia! Kérjük, hogy vedd fel velünk a kapcsolatot a m.me/TelekomHU felületen és segítünk. ^Kriszti

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves Telekom Szakértő. Nem is értem, hogy miért nem tudtok lejátszási problémáról. 2 hónapja jelentettem be. 2 hónapig ültetek a hibán és ma kaptam egy sms-t, hogy nem nálatok van a hiba.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! Elnézésedet kérjük a késedelmes válaszadásunkért. Jelenleg nem tudunk lejátszási problémáról a Telekom TVGO szolgáltatásunk esetében. A legfrissebb verziója az applikációnknak Play áruház esetében a 2.0.501. Javasoljuk, hogy indítsd újra készülékedet és futtasd le az elérhető szoftver és alkalmazásokat, mivel naprakész eszköz biztosít problémamentes működést. További segítség lehet, ha megtekinted az internet kapcsolatodat, mivel ha ingadozik a hálózat, okozhat működésbeli hibákat. Köszönjük. ^Noel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most