Ugrás a tartalomhoz
  • 0

modem távoli hozzáférés


tuningfine

Kérdés

Üdv,

Külföldről szeretnék a Telekom modemem ADMIN OLDALÁHOZ  hozzáférni. Telekomos internettel rendelkezem itt is,de van külföldi szolgáltatóm is. Egyiken sem férek hozzá.A Firefox és Chrome is ídőtúllépésre hivatkozva elutasít. Központot hívtam  szerintük minden ok :)  Igen, otthon ismerősöm hozzáfér de az nekem nem opció,köszönöm a válaszokat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
1 perce, tuningfine írta:

Sajnálom :( Egyben érdekes is hogy az interneten szinte bármilyen oldalra beléphetek a saját nevemmel és jelszavammal,legyen szó Bankról,vagy hivatalos oldalakról. Saját készülékemhez meg nincs hozzáférésem ?   Ki érti ezt ? Azért nagyon köszönöm

A digitális elosztó, ami hozzád van kihelyezve, az a Telekom tulajdona, aminek van előnye is és hátránya is. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 perce, tuningfine írta:

Üdv,

Külföldről szeretnék a Telekom modemem ADMIN OLDALÁHOZ  hozzáférni. Telekomos internettel rendelkezem itt is,de van külföldi szolgáltatóm is. Egyiken sem férek hozzá.A Firefox és Chrome is ídőtúllépésre hivatkozva elutasít. Központot hívtam  szerintük minden ok :)  Igen, otthon ismerősöm hozzáfér de az nekem nem opció,köszönöm a válaszokat.

Üdv!
Sajnos ezek firmware szinten le lettek tiltva. Régen én is elértem, most már nem lehetséges. 
Egyet tehetsz, hogy üzemeltetsz a célhálózaton egy VPN-t és kapcsolódva a lokális hálózatra, eléred a felületet azon a címen, mint ahonnan a helyi hálózatról is elérhető. Amúgy célszerűbb is így, mert ebben az esetben nagyobb a biztonság is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...