Ugrás a tartalomhoz
  • 0

IPTV szolgáltatás box nélkül külföldre m3u fájllal


Netuddki

Kérdés

Nem tudom, kapok e valaszt itt hivatalos kepviselötöl, vagy csak ilyen community forum e ez, de azert megkerdem.

Lehetseges külföldröl elöfizetni IPTV-re ugy, hogy nem kerem a boxot, hanem helyette egy m3u fajlt kapok?

Nem! Nem akarom tovabb streamelni meg illegalisan terjeszteni. Pont az ellenkezöjet szeretnem tenni, miutan 6 eve illegalis IPTV-re vagyok kenyszerülve, mert egy ceg sem fogja fel, hogy a mai vilagban az mar nem eleg, amit müvelnek a kis applikacioikkal meg boxaikkal es szeretnek vegre legalisan, jo minösegben magyar csatornakat nezni külföldön, de mivel a nemet, az osztrak es az angol/amerikai csatornakat is nezem, ezert nincs kedvem 8 applikaciot külön inditgatni attol függöen, hogy melyik elöfizetes csatornajat akarom eppen nezni, hanem egy applikacioba szeretnem összefoglalni az összes csatornamat es ez bizony csak egy m3u lista segitsegevel lehetseges.

Szoval ha valaki tud valaszolni erdemben, azt megköszönöm.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Szia

 

"Nem tudom, kapok e valaszt itt hivatalos kepviselötöl, vagy csak ilyen community forum e ez, de azert megkerdem." habár közösségi fórum, de a Telekom munkatársaitól hivatalos választ kapsz a kérdésedre.

A szolgáltatást online meg tudod rendelni, de szükséged lesz egy telepítési címre. Boxot mindenképpen ad a cég, viszont ezzel párhuzamosan tudod használni a TVGO applikációt (akár külföldről is). 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...