dragontwin19

Android? iOS? WindowsPhone? Vagy valami más?

Kérdés

Ki melyik mobil operációs rendszert használja?

Melyik és miért jobb?

Az én sorrendem:

1. iOS

2. WP

3, Droid és BB10

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

34 válasz erre a kérdésre

Igen igazad van a FaceTime csak, iOS operációs rendszerek között működik. (Megszokás) :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Pedig néha egy újraindítás nem árt az iOS kütyüknek sem :)

FaceTime valóban nagyon jó, csak semmit sem ér, ha a másik oldalon nem szifonos vagy ájpedes barátod van :)

Mondjuk a Skype, mint olyan nálam évekkel ezelőtt volt sláger, manapság nem tudom miért vannak oda érte annyian... Visszasírjuk a livemessengert is :)

Egyébként nem tudom, 4s-en ez az új iOS 8-as megoldás nem olyan vészes, másmint sebesség szempontjából...

Gyorsabb volt kicsivel a 7-es, de nem esett vissza olyan nagyon, mint amikor i4-re jött a frissítés :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én is anno furán néztem az első komolyabb WP telefonokra, de ez elillant, amikor megnyomogattam egy pár percre...

Sztem a szoftver bazi gyors és jól optimalizált, nem zabálja fel a vasat.

Néha egy újraindítás nem árt neki, de az egyik okoskütyünek sem árt :)

seer77, ha teheted, próbáld ki az iOS platformot is, meglátod, szuper az is, ütősebb, mint a többi... Nehéz megmondani miben és miért, de talán a felhasználói élményben, mert egyszerű a sémája, mint a faék, könnyen el lehet benne igazodni

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kevés alkalmazást kezel?

Nem hinném...

Mindent megtalálsz, amire egy normál usernek szüksége lehet.

Javaslom próbáld ki ha teheted, vagy ha van ismerősőd, akkor kérd el tőle nyomogatni, mert megdöbbensz...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Én WP-t használok már kb. két hónapja, semmi gondom nincs vele. Tableten használtam Androidot, tényleg sokszor akadozott és lassult. WP-nél is tudsz az Áruházból sok alkalmazás közül válogatni, szerintem egy átlag felhasználónak bőven elegendő a kínálat... iOs-t nem használtam arról nem tudok nyilatkozni sajnos. Többen próbáltak "óvni" a WP-től, hogy inkább Androidos telefont válasszak, de nem bántam meg, hogy a WP mellett döntöttem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én 5c-t  használok....a 16GB-os pl. kamatmentes részletre is megvehető! Mondjuk attól is függ ugye az ár, hogy mennyit beszélsz, mennyi adatforgalmat használsz, milyen csomagban vagy...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem például kedvet csináltál az iPhone-hoz, de a 6-os változat nekem túl drága lenne. Van olcsóbb is?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hali,

Nekem iPhonom van (iOS) már a 4-es modell óta és nagyon meg vagyok vele elégedve. Az androidról folyton azt hallom, hogy sokszor lefagy ...na ez az iOS-re egyáltalán nem jellemző, sőt van, hogy hónapokig ki sem kapcsolom. Az egyetlen hátrány, amit én tapasztaltam, hogy egy 3-4 éves iPhone típusnál az aktuális, új szoftver eléggé belassítja a készüléket ezért érdemes az új modellt megvenni...De megéri!!! :)

Megbízható, azonnal elérhetőek rajta a legújabb app-ok, amik megbízhatóak. A FaceTime  videó funkciója nagyon jó, én már nem használok se Skypot, se mást ilyen célra... nem kell!

Ez mondjuk nem az oprendszerrel függ össze, de: rengeteg tartozék elérhető hozzá, 1millió féle tok.. autós kihangosító.. töltő... dokkoló, hangszóró ! ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én androidot használok már két éve, de ha tehetném, karácsonyra kérnék egy iPhone-t, mert nagyon tetszik, hogy ilyen szuper-modern! Abszolút az iOS az első, de a Windows-t nem tenném a 2. helyre, mert még kevés alkalmazást kezel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most