Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Fájlmegosztás külső adathordozóról F@st 5655v2


mcpeti415

Kérdés

Sziasztok!

Az előző poszt nem érvényes, mert a log file-okban rátaláltam arra, hogy a router felismeri a meghajtót (Samsung T5 SSD, 500.11GB, exFAT), csak nem jó a fájlrendszer.

Screenshot_2023-07-15-17-32-15-749_com.android.chrome.thumb.png.0cb33b7164f57af6757dccefbba2f49d.png

Megformáztam NTFS-re, és utána felismerte, felcsatolta, de nem férek hozzá se tartalomhoz, se beállításhoz. Az UPnP szerver felcsatolás után elindul, majd egyből leáll.

Screenshot_2023-07-15-17-24-24-704-edit_com.android.chrome.jpg.9932ce6edcee815acd4f5728a318a42e.jpg

Nem jelenik meg az "USB" menüpont a kezdőképernyőn.

Screenshot_2023-07-14-13-30-13-706-edit_com.android.chrome.thumb.jpg.2ca3ee3a2f5525eedee7c8e4db9e71d7.jpg

Valaki, aki tud segíteni, az kérem, magyarázza már el, hogy ez miért lehet...

Peti

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Üdv!

Igen, teljesen jól működnek mindegyik számítógépben (kivéve egy Win XP SP1-es laptopban) a lakásunkban. Többféle formázást is próbáltam (amiket felsorolt, mindet), de sajnos nem jelenítette meg egyiket sem. A probléma viszont kötődik az ExFAT-hoz, mert akármilyen meghajtót dugtam bele, ami ExFAT-os, azt még fel sem ismerte (formázási hibát írt ki).

Szoftverfrissítés már nem volt kb. beszerelés óta (2 éve vagy korábban). Először, amikor bedugtam a Kingston USB meghajtót, leformázva, akkor kijelzett mindent. Még USB menüpont is volt. (sajnos képernyőfotót nem csináltam). Kis idő múlva az oldal frissítéskor eltűnt.

 

A lényeget kiemeltem, könnyebb olvasásért, de hogyha lenne valami ötlete, akkor azt megköszönöm.

Péter

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2023. 07. 27. at 19:46, uzman írta:

Üdv

Exfat-ot meg se próbálnám, viszont fat32/ntfs fs-eket ha nem ismeri fel, akkor az vagy szoftveres hiba lesz vagy nem kompatibilis az USB-SATA konverterrel (ritka eset, de ilyen is lehet).

A mamáméknál ugyanilyen router van felszerelve, és ugyanez történt csak a régi telefonommal. Lehet, hogy szoftveres hiba...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...