Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Tv go


Rácz Gábor

Kérdés

Nézném interneten a TV go megy is a müsor aztán egyet gondol és le ál és ki írja hogy " A tartalom tulajdonosai  korlátozások miatt a csatorna ezen az eszközön nem elérhető" Na de  20 perce néztem a müsort  TV2  Nem tartom korekt eljárásnak hogy van elöfizetésem nem kevés ideje és korlátozák azt amire elő vagyok fizetve 

Tvgo.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

11 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Gábor! A szolgáltatás meghatározott csatornákat kínál, ezeket weboldalunkon tekintheted meg. Ha bizonyos műsorokat nem tudsz megnézni, annak oka, hogy az adott műsornak nincsen online közvetítési joga. Mi a szolgáltatást biztosítjuk, de a műsorokat, vagy a műsorok online elérhetőségét a műsorszolgáltató határozza meg. ^Kata

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia! A Telekom kizárólag annak a TV csatornának a lejátszását tudja biztosítani, melyhez a csatorna szolgáltatójától ehhez online közvetítés jogot is kap.

Azzal kapcsolatban, hogy a Telekom TV GO kínálatába melyik csatorna kerül be a csatorna kizárólagos tulajdonos hozza meg a döntést. A Telekom meg biztosítja a lejátszását. Megértésedet köszönjük! ^Rita

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én csak azt szeretném tudni a szolgáltató szakértőitől ez ügyben, hogy mi a különbség, online tv go (internet), és online IP tv androidos tv-box (internet) műsor szolgáltatás között? Ha ezt a jogi-műszaki helyzetet valaki érthetően elmagyarázná, nagyon hálás lennék!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
17 órája, GM68 írta:

Én csak azt szeretném tudni a szolgáltató szakértőitől ez ügyben, hogy mi a különbség, online tv go (internet), és online IP tv androidos tv-box (internet) műsor szolgáltatás között? Ha ezt a jogi-műszaki helyzetet valaki érthetően elmagyarázná, nagyon hálás lennék!

Szia! Bár valóban mindkét szolgáltatás internet alapú, az androidos box-al használható Telekom TV szolgáltatás lineáris szolgáltatásnak minősül, kizárólag a telepítési címen, a SmartBox beltéri egységünkkel használható.

A Telekom TV GO pedig egy online platform, ami az android box-tól függetlenül, mobil eszközökön alkalmazással, számítógépen pedig böngészőből használható.

A TV társaságok eltérő közvetítési és műsorterjesztési jogokat biztosítanak a lineáris és online platformok esetén, ezért találkozhatsz olyan műsorokkal melyek a TV GO-n nem nézhetők, kizárólag a lineáris Telekom TV, vagy IPTV szolgáltatáson keresztül láthatók. ^Rita

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm a választ.
Műszakilag fogjuk rá, hogy értem a különbséget. (lineáris vagy online platform).
De jogilag még mindig sántít nekem. 
Ha valaki előfizetés nélkül regisztrál a tv go-ra, és őt korlátozzák egyes műsorok nézésében, ezt megérteném.
De akinek előfizetése van telekom IP-tv-re, azt jogilag miért lehet korlátozni abban, hogy az előfizetett csatornáit online platformon nézze?
Mi jogosítja fel a TV társaságokat? Milyen törvény engedélyezi ezt?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

én megnéztem azt a listát, ami a linken található, ahol minden TV2-es csatorna mellett ott van a lila kis tv go embléma. Ennek ellenére a szolgáltatásaik se a webes se a mobiltelefonos go-n nem elérhetőek. Nem tartom korrekt dolognak ezt a fajta megoldást, főleg, hogy van előfizetésünk, ráadásul nem alap csomagra és ha csak kimondottan műsorokra korlátoz, az sem korrekt, mert lehet épp menet közben nézném valahova utazáskor...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Myuucsi
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Kedves Myuccsi!

A TV2 alapvetően elérhető a Telekom TV GO szolgáltatáson keresztül, jelenleg pillanatban a kommentünk írásakor is megtekinthető élőben a Mokka című műsor, hogy egy közvetlen példát mondunk. Ugyanakkor a csatorna egyes műsoraira nem ad online közvetítési jogot, ezeknél látható a nyitó posztban látható üzenet. ^Dániel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az probléma, hogy Mi nem a TV2-vel állunk szerződésben, hanem a Telekommal. Ha már jog. A szolgáltatás biztosítása a vevő felé, nem harmadik személy kötelezettsége. Ennek megfelelően a Telekom nem teljesít. Az, hogy a TV2 mihez ad jogot és mihez nem, az nem tartozik az előfizetőre. A Tv2 alapcsatorna. Sokan azért fizetnek elő a telekopnál, mert lehet online is nézni. NOs ebben az esetben nem lehet éppen azokat a műsorokat, amelyek miatt egyáltalán érdemes tévét nézni. Egyszóval a TElekom kötelezettségi körében van a szolgáltatás nyújtása. Lehet ezt megmagyarázni, de valójában, ha nem nézhető a TV2 bizonyos idősávokban, úgy a Tv2 mellől vagy le kell venni a Togo ikont vagy melléírni, hogy korlátozásokkal nézhető. Ellenkező esetben a Telekom nem szolgáltat, így jogosulatlanul jut hozzá bevételhez a felhasználók, előfizetők megtévesztésével! Uff

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Kedves Gabe! 

Az általános szerződési feltételek a lineáris TV szolgáltatásra vonatkoznak a Telekom TV GO egy külön igénybe vehető - lineáris előfizetés mellé díjmentes - szolgáltatás. Lineáris TV csomagjainkban a TV2 teljes egészében elérhető.

Sok esetben pont azért nem adnak más felületek részére online továbbítási jogot, mert az adott műsor saját felületükön érhető el - ezzel is arrafelé terelve a nézőket.  A TV2 Play Premium rajtunk keresztül is elérhető, részleteiről IDE kattintva olvashatsz. ^Dániel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...