Ugrás a tartalomhoz
  • 0

HGW + router beállítások


gtketa

Kérdés

Sziasztok Fórumozók!

Egy számomra nagyon fontos problémával fordulok hozzátok. Otthoni hálózatom szeretném rendesen beállítani. Jelenleg is működik de szerintem működhet gyorsabban is de nem tudom kihasználni az ASUS router által nyújtott szolgáltatásokat (AiMesh, rendszerfelügyelet, korlátozások, stb.)

Adott egy HGW (Telekom F@st 3890 V3, egy ASUS AC68U és még2 ASUS ZenWifi mini CD6 router. A a házban található, 2 IPTV, wireless nyomtató, NAS, okoseszközök.

Jelenlegi setup így nézz ki, ahogy csatoltam.

Segítenétek kérlek jól beállítani a rendszert, szerintem még rejt magában lehetőségeket. Milyen információra lenne szükségetek?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv,
Tamás

 

Network diagram example (1).jpeg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Köszönöm a válaszod! Valóban rendben működik a hálózat, nincs vele gondom. Egyedüli problémám, hogy az ASUS router AP módban van és így nem tudom az összes hasznos szolgáltatását kihasználni. Úgy tudom, hogy a Telekom HGW-t nem lehet bridge módba tenni, ugye? Vagy rosszul tudom. Ha lehet akkor hogyan? Vagy ha nem lehet akkor milyen beállítások vannak amire érdemes odafigyelni?

Köszönöm,

Tamás

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Alapvetően, amíg IPTV előfizetés van , addig nem lehetséges bridge módba állítani a modemet. Ha nincs vagy nem lenne, ennek nem lenne akadálya.

Igazából túl sok beállítást nem tudsz eszközölni a szolgáltatói eszközön. Ha nem blokkol semmi szükséges szolgáltatást az eszköz tűzfala, akkor kb rendben is van.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...