Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Internet szakadozik / letilt


Patrik0302

Kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy a telefonomat a wifi percenként ledobálja, majd még általában abban a másodpercben újra is csatlakozik. Aztán ha ezt "megunja" akkor le is tiltja a mobileszközömet, ekkor csak a telefon vagy a router újra indítása jelent megoldást, kizárólag itthon van ez a probléma, édesanyámnál, édesapámnál, egyetemen, munkahelyemen sehol máshol nincs vele gond, sőt a szomszédoknál is működik (mind telekomosok ők is). 

A telekomnál bejelentettem a hibát, vissza is írtak, hogy a rendszerben volt hiba megtalálták javították, továbbra is fennállt a hiba így újra nyitották azt, de megint kaptam egy lezáró email-t mondván, hogy a hiba nálam van. 

Az internet típusa Optika gigaerős net 1000/1000, míg a routerem  sagemcom f@st 5670.  A router újra indításán természetesen túl vagyok...

Ezért fordulok hozzátok ebben a kérdésben.

Válaszaitokat előre is köszönöm,

Patrik!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Kedves Patrik!

Javasoljuk, hogy válasz külön a 2,4 GHz-es és a 5GHz-es wifi hálózatot. Az 5 GHz-es hálózat nagyobb sebességet tesz lehetővé, de kisebb a hatótávolsága, míg a 2,4 GHz-es hálózat nagyobb területen fog Wi-Fi jelet küldeni, kisebb sebeséggel. További segítséget ehhez https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/internet/otthoni/jonet/wifi ezen az oldalon találsz.

Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk! ^Zsani

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...