Ugrás a tartalomhoz

Nyereményjáték


Ajánlott posztok

Hello. A mai nap a Telekom alkalmazás küldött egy értesítést, hogy nyertem egy T Phone-t, miután rákattintottam el is indult az alkalmazás. Bejelentkezés után kaptam egy üzenetet alkalmazáson belül, hogy valamilyen adatokat erősítsek meg, mentem is tovább de volt valami hiba és visszalépett a kezdőre, alkalmazáson belül nem találok erről semmit. Mi ilyenkor a teendő?

Köszönöm előre is a válaszokat! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Én is kaptam értesítést a mai napon,hogy nyertem egy készüléket.Megerősítettem az adataimat,elküldtem,ahogy kérték.Két óra múlva kaptam egy értesítést az alkalmazásban,hogy technikai okokból tévesen nyertem és tárgytalan a dolog!😀Még akkor is komolytalan és csalás szagú a dolog,hogy ma délben sorsolnak!😀Állítólag...!😀Most akkor melyik üzenet a valós?A nyertem,vagy a nem nyertem?😀Komolytalan társaság...!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Én is kaptam értesítést a mai napon,hogy nyertem egy készüléket.Megerősítettem az adataimat,elküldtem,ahogy kérték.Két óra múlva kaptam egy értesítést az alkalmazásban,hogy technikai okokból tévesen nyertem és tárgytalan a dolog!😀Még akkor is komolytalan és csalás szagú a dolog,hogy ma délben sorsolnak!😀Állítólag...!😀Most akkor melyik üzenet a valós?A nyertem,vagy a nem nyertem?😀Komolytalan társaság...!

Chaten "beszéltem" "ügyintézővel"...Tényleg komolytalan banda...Nem vàltozott a véleményem!A redszerhiba olyan,mint a Jolly Joker,mindenre jó válasz!😀Remélem a GVH vizsgálódik majd!Bízom benne,hogy az összes játékos kapott értesítést,hogy nyert!😀😀😀

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Telekom

Sziasztok!

Elnézéseteket kérjük, egy hiba miatt tévesen kaptatok tájékoztatást a nyereményről. A problémát illetékes kollégáink már vizsgálják. A valódi nyerteseket hamarosan egyénileg értesítjük és ha korábban regisztráltatok továbbra is esélyetek van a nyereményre. Amint új információval szolgálhatunk, arról azonnal értesítjük ügyfeleinket! Megértéseteket addig is nagyon köszönjük. ^Szilvi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ekkor: 2024. 03. 19. at 9:22, gyula1972 írta:

Én is kaptam értesítést a mai napon,hogy nyertem egy készüléket.Megerősítettem az adataimat,elküldtem,ahogy kérték.Két óra múlva kaptam egy értesítést az alkalmazásban,hogy technikai okokból tévesen nyertem és tárgytalan a dolog!😀Még akkor is komolytalan és csalás szagú a dolog,hogy ma délben sorsolnak!😀Állítólag...!😀Most akkor melyik üzenet a valós?A nyertem,vagy a nem nyertem?😀Komolytalan társaság...!

Teljesen igazad van! Én pont így jártam!!!! Nagyon felháborító! Az ügyfélszolgálat is csak sürü elnézéseket kérte! De ez a fogyasztó megtévesztése! Lehet hogy "családon" barátokon" belül kiosztották! 😡

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Én ezen nagyon felhúztam magam!  Én elsőnek 19.én, 02:07 órakor kaptam az alkalmazásba hogy nyertem!  Szintén rámentem mint ti is ,és utána nekem is az jött .....hogy téves volt!!!   Majd 19.én délután is kaptam hogy nyertem! Szintén eljátszottam az előzőeket, majd megint jött hogy sajnos téves!!!😡 Na itt már nagyon dühített! Ekkor jeleztem az ügyfélszolgálatnak..de csak az jött hogy téves volt, sajnálják!!!!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Én is így jártam! 

Ráadásul egy plüss figurát is "nyertem " a telefon mellé! Hát milyen világban élünk! 

Igenis kérem az értesítés szerint megnyert ajándékokat! Azon is elgondolkozok,  hogy a megtévesztésre hivatkozva felbontcsam e a szerződést a szolgáltatóval! 

Nagyon csalódott vagyok! 

Üdv, Attila 

Screenshot_20240320_184434_Telekom.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Telekom
  • 2 weeks later...

Minek hitegetik az embereket ha nem is nyertek semmit? mi értelme van a több éves hűséges szolgáltató kapcsolatnak ha így veri át a saját szolgáltatója egy kamu nyeremény játékkal. pl én  már 2002 óta vagyok telekomos, igaz eddig semmit nem nyertem, de most volt rá esély és így sem jött össze mert valaki ott fent jól szórakozik és könnyebb azt mondani,hogy bocs rendszer hiba történt 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Telekom

Kedves barkaszi! Természetesen szó sincs szándékos megtévesztésről, hiszen egy hiba miatt kaptál téves tájékoztatást, amiről rögtön értesítettünk, amikor észleltük. Ezt sajnos nem tudjuk meg nem történté tenni, azonban minden érintett ügyfelünknek, aki tévesen kapott értesítést a nyereményről, ajándékot adtunk. Az ajándékodról a Telekom alkalmazásban értesítünk.

Nyerési esély eddig is számos alkalommal volt, és ezután is lesz, reméljük, a szerencsések között leszel hamarosan. Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy ne maradj le semmiről! ^Kata

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Telekom

Szia Hovi! Március 18-án éjjel tévesen minden ügyfelünk kapott értesítést, hogy nyertek plüsst vagy telefont. Ezt a problémát illetékes munkatársaink javították és a valódi nyerteseket azóta értesítettük.  Arra kérnénk, hogy vedd fel velünk a kapcsolatot privát üzeneten keresztül és írd meg részünkre az előfizetői adataidat ( név, MT azonosítót), hogy utánanézhessünk, hogy Te köztük vagy-e. ^Barna

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...