Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Előfizetés módosítáasa


Kallergabi

Kérdés

Tisztelettel! Adott egy több mint két éves előfizetés, hűségidő nélkül. Sat tv, tanyasi telefon, és mobiltelefon. Mivel a telefon szolgáltatást kivezették, ezért rendeltem egy vezetékes szolgáltatást a szüleimhez hogy továbbra is magentás maradjak. A sat tv-re eddig is a családi +HD csomagot fizettem. Az ügyintéző közölte hogy csak úgy tudok telefon szolgáltatást rendelni ha a csomagot módosítja, így 5200 Ft helyett, 6400 Ft lett a havi díjam ugyanazért a szolgáltatásért. Igaz hogy a lejárt hűségidejű szerződésemet módosítani kellett? Nem értem az értelmét hiszen ugyanaz a csomag van csak drágábban. Válaszokat köszönöm előre is! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Kedves Kallergabi!

Szolgáltatásporfóliónk időnként megújul, ilyenkor a korábbi konstrukciók kivezetésre kerülnek. Ez azt jelenti, hogy ha valaki korábbi csomagot használ, akkor az megmaradhat nála változatlan feltételekkel a későbbiekben is, de ha bármilyen módosításra kerül sor - ide tartozik egy új szolgáltatás megrendelése is - akkor a meglévő szolgáltatásaikat is az aktuális portfólió elemeire kell váltani, ezért volt szükség a Sat TV csomag módosítására. Megértésedet köszönjük. ^Dániel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt Telekom szakértő!

Nagyon szépen köszönöm a választ, így már teljesen érthető a dolog! 

Ügyes üzletpolitika hogy a hűségidő teljesen értelmét veszítse. persze minden cég profitért dolgozik, ezért ez az ügyes szabályozás.

Az én esetemben nem sok jelentősége van , mert decemberben megszűnik a sat   tv szolgáltatás is!

Tisztelettel : Gábor!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...