Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Hd csatornák rossz minőségüek


Le_Vi

Kérdés

Sziasztok! Kb két hete vásároltam új tv-t,

Lg qned 813Re tipust az előző tv-n se volt valami jó az adás de nemis vártam sokat.. viszont ezen borzalmasan rossz a HD adás mintha egy 20 éves tv-n menne a 720p minőséget se üti meg néha ha focit nézek a labda ugrál meg vibrál,ha vált a kamera közeli képről távolra akkor pixeles lessz a kép,nézhetetlen sajnos és nemcsak ez a baj hanem maga a kép minőség is rossz,(netflix stb..tökéletes minőség ugyhogy nem a tv a rossz) pont a sport csatornák miatt köttettem tv előfizetést,társasházunkban nincs más szolgáltató ezért még választásom sem volt. Bejelentettem a telekom felé azt írták vonal vizsgálat volt és mindent rendbe találtak küldenek szerelőt de ha nem talál hibát kikell fizessem a kiszállást és a szerelő dijját. Valakinek van ötlete mit tudnék kezdeni a problémával?!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Le_Vi! A probléma pontosabb behatárolásához szükséges lenne ismernünk, hogy milyen típusú TV szolgáltatást és milyen eszközt használsz. Amennyiben a Telekom TV újabb SEI smartbox-on veszed igénybe a szolgáltatást, javasoljuk, hogy manuálisan végezd el az alábbi beállítást:
A menüben kattints az Android TV beállítás / TV beállítás / képfelbontás részhez, ahol a 2160p 50 Hz-re válts.
Amennyiben ez megvan érdemes a TV készülékedet is minél nagyobb 1080-as felbontásra állítani.

 

IPTV használata esetén szintén a TV készülék felbontásának beállítása javasolt. Ha
fentiek nem hozzák meg a várt eredményt, kérjük szépen küldd el nekünk privát üzenetben az MT ügyfél-azonosítódat, hogy egy újabb hibavizsgálatot indíthassunk. ^Gabriella

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...