Ugrás a tartalomhoz
  • 0

eSIM csere sikertelen


Rebeka

Kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni egy eSIMhez nálam jobban értőtől. (Véletlenül feltettem ezt a kérdést már egyéb

Vásároltam EU-n kívül, de Európán belül, Svájcban egy Xiaomi 14 készüléket Media Marktban, itt volt a legolcsóbb Európában. Ez kapható a Telekom kínálatában is: https://www.telekom.hu/webshop/termek/Xiaomi-14-Dual-SIM-5G-12~512-GB?skuId=jsku1754653821

A készülékbe való átköltözést követően szeretném a SIM-et is átvinni, a régi, Samsung készülékemben is esim van, de sajnos nem sikerül a hadművelet.

Az új készülékkel beolvasom a kapott QR kódot (már a 2.-at, de ugyanaz a helyzet), azt mondja, hogy sikeresen beolvasta, meg is jelenik, hogy Telekom hálózat, azonban nem tudok semmi mást csinálni. Az első próbálkozásomnál beállítottam az apn-t is a régi készülékemben található adatok alapján, de akkor se történt semmi. A régi készülékemben aktív marad a sim, az új pedig nem lesz ténylegesen aktív.

Készülékem model száma: 23127PN0CG

A gyári ROM rajta EEA, ami kifejezetten EU-ra optimalizált.

Mi lehet a probléma? Valamit rosszul csinálok?

Segítségeteket előre is köszönöm!

c2536a2c-e94b-486e-920a-498247b23875.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Rebeka!

Az IDE kattintva elérhető oldalunkon olvashatod el az eSIM áthelyezésének menetét. Ha ezek alapján jártál el eddig, és úgy tapasztalod a problémát, akkor érdemes felkeresned egy személyes ügyfélszolgálatunkat, ahol kollégáink segítenek a csere elvégzésében. Ehhez időpontot is foglalhatsz üzletkereső oldalunkon. 
^Dániel 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...