Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Hívás közbeni értesítések


KoEdA

Kérdés

Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy van egy Samsung Galaxy A53 5G készülékem és valami okból kifolyólag ha hívásban vagyok, nem kapok értesítést arról, ha közben más is keres telefonon (üzenetet, messenger vagy bármilyen más értesítést megkapok). Amikor megvettem a készüléket ez a probléma sokáig nem állt fenn. Borzasztó zavaró és kellemetlen állandóan magyarázkodni, hogy miért nem hívtam vissza kontaktokat. Egyszerűen mert nem tudok róla, hogy kerestek... 😏

Szeretnék kérni valami tippet, hogy ez mitől változott meg, hogy nem jön sms (és semmilyen) értesítésem hívás közben.

A Beállítások menüt már szétszedtem ezerszer hátha rájövök a miértre, eddig eredménytelenül. Remélem csak valami elkerülte a figyelmemet. 🤷‍♀️

Előre is köszönöm a segítséget és lehetőség szerint a probléma megoldását.

Edit

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia @KoEdA!

Köszönjük megkeresésedet!

Az esetedben javasoljuk, hogy rendeld meg a Hívásértesítő szolgáltatást, amiről weboldalunkon ide kattintva találsz részletes információt. Továbbá javasoljuk a Hívástartás és -várakoztatás szolgáltatást is, amiről pedig ide kattintva találsz tájékoztatást. Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk! Együttműködésedet köszönjük! ^Zoltán

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...