Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Counter Strike 2 játékban a Bécsi szerverek Packet Loss hibája


Polinimeister

Kérdés

A Counter Strike 2 játékban a Bécsi szervereknél az utóbbi napokban állandóan 20-30 % körüli Packet Loss tapasztalható. Mivel többen is jelezték nekem hogy más szolgáltatónál ez a hiba nem áll fent így valószínűsíthetőleg nem a szerverekkel van a hiba, hanem a Telekom rendszerében a Bécsben levő szerverek elérésekor. Kérném ennek a hibának a feltárását és javítását. Egyéb más szervereken ugyan ezen játékban nem tapasztaltam semmilyen hálózati problémát.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2024. 06. 16. at 9:59, sigma írta:

Nekem is van ez a hiba de nem csak a cs2ben hanem minden mas jatekban is

Kedves sigma! Köszönjük szépen a jelzést! A Telekomnál, tudunk az adott problémáról, melynek elhárításán dolgoznak, illetékes szakembereink. Türelmedet köszönjük! Kérjük, hogy segítsd a munkánkat és Te is jelezd a Cloudflare felé az általad tapasztaltakat. Köszönjük. ^Rita

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2024. 06. 15. at 14:40, Polinimeister írta:

A Counter Strike 2 játékban a Bécsi szervereknél az utóbbi napokban állandóan 20-30 % körüli Packet Loss tapasztalható. Mivel többen is jelezték nekem hogy más szolgáltatónál ez a hiba nem áll fent így valószínűsíthetőleg nem a szerverekkel van a hiba, hanem a Telekom rendszerében a Bécsben levő szerverek elérésekor. Kérném ennek a hibának a feltárását és javítását. Egyéb más szervereken ugyan ezen játékban nem tapasztaltam semmilyen hálózati problémát.

Kedves Polinimeister! Köszönjük szépen a jelzést! A Telekomnál, tudunk az adott problémáról, melynek elhárításán dolgoznak, illetékes szakembereink. Türelmedet köszönjük! Kérjük, hogy segítsd a munkánkat és Te is jelezd a Cloudflare felé az általad tapasztaltakat. Köszönjük. ^Rita

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...