Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Magenta 1 hűséggel kapcsolatos kérdés


Adam Fox

Kérdés

Augusztusba lejár hűségem másik szolgáltatónál tv + internet otthoni szolgáltatásra, és úgy terveztem idén, mivel tavaly ez nem jött össze áthozok mindent a Telekomhoz.

Lényeg, nem hűségben lévő meglévő Telekom mobil előfizetésemet kapcsolnám össze  egy új otthoni  telekom tv + otthoni telekom internet szolgáltatással.
Kérdésem az, ha most aláírok 2 évet, de most nem kérek telefont, későbbiekben mikor tudok kedvezménnyel mobilt vásárolni illetve 0% THM-es hitellel?

Jelenleg iPhone 14 Pro maxom van, magenta 1-et augusztus - szeptemberbe tervezem megrendelni, mivel akkor lejár hűségem a másik szolgáltatónál otthoni TV és internet szolgáltatásra, de telefont csak később tervezek venni, de lehetőleg 2 éven belül.

Vagy érdemesebb magenta 1-et hűség nélkül kérni, akkor ha jól tudom van egyszeri 15000ft-os plusz költség a bekötésre, majd utólag amikor szeretnék telefont kihozni akkor online aláírni 2 évet?

Választ előre is köszönöm!
 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 2024. 06. 30. at 14:52, Adam Fox írta:

Augusztusba lejár hűségem másik szolgáltatónál tv + internet otthoni szolgáltatásra, és úgy terveztem idén, mivel tavaly ez nem jött össze áthozok mindent a Telekomhoz.

Lényeg, nem hűségben lévő meglévő Telekom mobil előfizetésemet kapcsolnám össze  egy új otthoni  telekom tv + otthoni telekom internet szolgáltatással.
Kérdésem az, ha most aláírok 2 évet, de most nem kérek telefont, későbbiekben mikor tudok kedvezménnyel mobilt vásárolni illetve 0% THM-es hitellel?

Jelenleg iPhone 14 Pro maxom van, magenta 1-et augusztus - szeptemberbe tervezem megrendelni, mivel akkor lejár hűségem a másik szolgáltatónál otthoni TV és internet szolgáltatásra, de telefont csak később tervezek venni, de lehetőleg 2 éven belül.

Vagy érdemesebb magenta 1-et hűség nélkül kérni, akkor ha jól tudom van egyszeri 15000ft-os plusz költség a bekötésre, majd utólag amikor szeretnék telefont kihozni akkor online aláírni 2 évet?

Választ előre is köszönöm!
 

2 év hűséget a szabályok szerint csak eszközvásárlásra lehet kötni, ha nem veszel eszközt, nincs két év hűség.
Ha a 14 Pro Max kitart még egy évet (szerintem simán), akkor 1 évvel át lehet hozni a szolgáltatást bekötési díj nélkül vagy bekötési díjjal hűség nélkül.
De amúgy belépsz az online önkiszolgálóba a mobil előfizetéseddel és sakkozd össze, hogy néz ki :) Melyik éri meg neked. Nehéz ebben tanácsot adni, mert területi árazás van. Nekem sokkal olcsóbb az egyik lakásban, mint a másikban.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: RViktor
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Kedves @Adam Fox!

Köszönjük érdeklődésedet!

2 éves hűséget készülékvásárlás esetén vállalhatsz előfizetéseidre. Abban az esetben, ha nem vásárolsz még készüléket, akkor 1 éves határozott idejű szerződéssel rendelheted meg az otthoni szolgáltatásokat, így elengedjük az egyszeri belépési díjat, illetve havidíj kedvezményben is részesülsz. Továbbá, ha összevonod a szolgáltatásaid a Magenta 1 kedvezményes csomagba, akkor a hűségkedvezményen felül további Magenta 1 havidíj-kedvezményt biztosítunk mobil és otthoni szolgáltatásaid havi díjából is. Erről ide kattintva olvashatsz bővebben. A készülékvásárlási igényedet később is érvényesítheted. A feltételekről bővebben ide kattintva találod a részleteket. Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk! ^Zoltán

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...