Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Szolgáltatás bekötése meghiúsult


bence98

Kérdés

Tisztelt Ügyintéző!

Ezúton szeretném jelezni, hogy a Tiszakécske Szolnoki út 1. szám alatt található társasház D. lépcsőházában otthoni szolgáltatásokat kívántam igénybe venni. A szerelő helyszíni szemléje során azonban arról tájékoztatott, hogy nincs szabad érpár, amelyet be tudna kötni, így jelenleg nem tudom igénybe venni a szolgáltatásokat, amíg egy másik bérlő ki nem költözik. 🙃

A társasházban 10 érpár van, és 9 lakás található. Tudomásom szerint az alatta lévő számítástechnikai boltban van internetkapcsolat, tehát elvileg 9 szabad érpárnak kellene rendelkezésre állnia a 9 lakás számára. Mégis, egyedül én nem tudom igénybe venni a szolgáltatást a lépcsőházban.

Kérem, tájékoztassanak, hogy van-e bármilyen megoldás a probléma orvoslására, hiszen véleményem szerint 2024-ben az ,hogy önhibámon kívül nem tudok csatlakozni a Telekom szolgáltatásaihoz, rendkívül kellemetlen és sértő.

Várom mielőbbi válaszukat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

NAgyon lelkiismeretlen,  felelősség nélküli,  hely a  T-COm.  A  a recepciósok nem felkészültek!!!!! Össze-vissza beszélnek.  Ahányat  megkérdezek, mind  mást  mond.  Igy nem lehet   dolgozni!!!!!!!!!

 AZ emberek jó  része  nem is  ellenőrzi a  számlát,  mert  úgy  gondolja  ök jól  végzik a  munkájukat.  EZ nem igaz. 
 
TARthatatlan állapot  uralkodik ott. NAgyon  sokan panaszkodnak,  üvöltenek, hangosan szidják a  T-COm-ot.  JÓ lenne felülvizsgálni  az  egészet,  hogy  ki hogyan  dolgozik.  Ü:  Pethő Mária
 
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...