Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom Mail Server Hitelesítési Hiba


KoGergo24

Kérdés

Üdv mindenkinek.

Egy hibát szeretnék bejelenteni.

Már 4 napja kapom ezt a hibaüzenetet e-mail kliensemben:

Nem küldhetők vagy fogadhatók üzenetek a következő fiókban: T-online (****).

Helytelen jelszót adott meg. Üzenetek legközelebbi küldésekor vagy fogadásakor a program felszólítja majd az ehhez a fiókhoz tartozó felhasználónév és jelszó megadására.

Kiszolgálóhiba: 0x800CCC90
Kiszolgáló válasza: -ERR [SYS/TEMP] Temporary authentication failure. [px02k.mail.t-online.hu:2024-07-25 02:17:39]
Kiszolgáló: 'mail.t-online.hu'
Windows Live Mail Hibaazonosító: 0x800CCC92
Protokoll: POP3
Port: 995
Biztonságos (SSL): Igen

Ez valami központi hiba? Dolgoznak már rajta?

Köszönettel

Gergő

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: KoGergo24
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

10 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Hmm, ez nagyon furcsa.

Az biztos, hogy a hiba nem nálam van, ugyanis én évek óta semmilyen program vagy jelszó beállítást NEM változtattam meg. Ugyanazt használom már sok éve.

Egyébként, emlékszem hogy volt már ilyen hiba a multban, de akkor 1-2 nap után ujra működött. De most nem!

Ja de most olvasom, szerintem félreértette amit írtam.

Én nem a webmail-ról, hanem e-mail kliensről beszélek. Windows Live Mail. Továbbra is ezt a hibaüzenetet kapom:

-ERR [SYS/TEMP] Temporary authentication failure. [px02k.mail.t-online.hu:2024-07-25 02:17:39]

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: KoGergo24
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia Gergő! Azért tapasztalhatod a leírtakat, mert a kéretlen e-mail megkeresések (SPAM levelek) visszaszorítása érdekében a Google egyre szigorúbb követelményeket támaszt a mail szolgáltatókkal szemben.  Ami segít és fontos, hogy postafiókodat erős jelszóval védd, amit legalább 6 havonta lecserélsz. A jelszónak legalább egy nagybetűt, egy számjegyet és egy speciális karaktert (,.-?:_’+!%\/=()~"&;*[]) kell tartalmaznia, továbbá tartalmazhat kisbetűt is. A minimális hossza 12 karakter, a maximális hossza 64 karakter lehet. A speciális karakterek közül a relációsjelek, az aposztróf (< > ') valamint az ékezetes karakterek nem használhatóak. ^Andrea

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Kedves KoGergo24! Műszaki munkatársaink nagyon szívesen segítenek a 1414-es számunkon, a "Műszaki segítség, hibabejelentés" almenüben, ezért nem szükséges utaznod. Amennyiben mégis az üzletünkbe szeretnél befáradni, honlapunkon ide kattintva tudsz időpontot foglalni a gyorsabb ügyintézés érdekében. ^Rita

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello. Csoda történt! A probléma megoldódott!

Csak annyit tettem, hogy kipróbáltam az itteni Webmail jelszót az e-mail kliensben...és most működik. Ujra megy a küldés / fogadás.

Azért tényleg valaki mondhatta vagy javasolhatta volna ezt.......honnan kellett volna tudnom, hogy a Webmail jelszava ezentúl megeggyezik a fiok jelszavával?

Mert ez eddig nem volt így, hiszen eddig működött minden a kliensben a régi egyszerű jelszóval.

Tehát valaminek tényleg kellett történnie ott a szerveren... na de mindegy...a lényeg, hogy most minden OK.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: KoGergo24
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...