szixalag

Online akciós készülékrendelés tv előfizetéshez

Kérdés

Rendelt már valaki akciós tv készüléket kamatmentes részletre tv előfizetéshez? Először online rendeltem meg, két hét után érdeklődtem, mert elakadt valahol, hát kiderült, hogy a befizetett számlát 9 nap után írta jóvá a rendszer, ezért tartozásnak hozta és törölték a rendelést. Másodszor személyesen,  egy tré-pontban rendeltem meg már több, mint egy hete és még nem az új készüléken nézem a műsort! Valóban a béka segge alá került már az ügyintézés színvonala is, vagy tényleg leépítettek annyi embert, hogy aki még maradt, nem győzi szusszal és ezért döcög az ügyintézés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Szia! Hú akkor velem mi lesz?? Én telefonon rendeltem meg ! Az ántiját nekijjjje.

Mindegy,várok,azután web áruházban megrendelem,ennyiből ott is kijön :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

I am confident that this topic is also read someone internally. The purpose of this writing, it would be benign warning. Because it was an error in the code. So I got an SMS to 4 minutes ago

akliiiii

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

TV rendeléssel kapcsolatos topic itt található.

Ha csekken fizeted a számlát postán annak több az átfutási ideje,ha személyesen vagy távszámlán vagy esetleg az online felületen fizeted be,akkor azonnal le is könyvelődik.

A rendelés teljesítésére 30 nap van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most