Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom roaming Magyarországon


Me Zo

Kérdés

Tisztelt Telekom!

Külföldi (EU országbeli szolgáltató) SIM kártyájával próbálok telefonálni és/vagy mobilinternet elérést. Néhány hónapja ezzel nem volt gond, aztán akadozott, de most már egyáltalán nem érem el a Telekom hálózatot. A külföldi szolgáltató magyar partnere a Telekom, tehát Önöknek kellene a roamingot biztosítania. Próbáltam 2G-t is, és a 4G-t is. Más Telekom hálózat itt (Nógrád megye) nincsen. Mit tudok tenni, hogy működjön?

A kérdésemet a Telekom felületén már két ízben feltettem, de a képernyőüzeneten kívül semmilyen megerősítést (se SMS, se e-mail) nem kaptam az üzenetemről és pláne a megoldásról!

Köszönöm:

TV-s és internetes Telekom ügyfél 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
2 órája, Me Zo írta:

Tisztelt Telekom!

Külföldi (EU országbeli szolgáltató) SIM kártyájával próbálok telefonálni és/vagy mobilinternet elérést. Néhány hónapja ezzel nem volt gond, aztán akadozott, de most már egyáltalán nem érem el a Telekom hálózatot. A külföldi szolgáltató magyar partnere a Telekom, tehát Önöknek kellene a roamingot biztosítania. Próbáltam 2G-t is, és a 4G-t is. Más Telekom hálózat itt (Nógrád megye) nincsen. Mit tudok tenni, hogy működjön?

A kérdésemet a Telekom felületén már két ízben feltettem, de a képernyőüzeneten kívül semmilyen megerősítést (se SMS, se e-mail) nem kaptam az üzenetemről és pláne a megoldásról!

Köszönöm:

TV-s és internetes Telekom ügyfél 

Kedves @Me Zo!

Itt a fórumon olyan problémák megoldásában tudunk segíteni, amelyek telekomos sim kártya használata során merülhetnek fel. Hibabejelentést csak a Társaságunktól igénybe vett előfizetésekkel kapcsolatban van módja az ügyfélszolgálatunknak felvenni. Emiatt a megoldás érdekében javasoljuk, hogy a roaming közben előforduló hálózati problémát az érintett sim kártya szolgáltatójánál jelentsd be. Megértésed köszönjük! ^Zsolti

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt Zsolti!

A kérdésemre adott válaszát és különösen annak indoklását nem tudom elfogadni. Magyarország területén, a Magyar Telekom által működtetett hálózaton nem tudok használni egy szolgáltatást (roaming), amit a Magyar Telekom kellene hogy biztosítson! Hogyan is lehetne egy külföldi szolgáltatónak ráhatása egy magyarországi szolgáltatásra?

Sajnos be kell látnom, hogy így nem jutok előbbre. 

Me Zo

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...