Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Otthoni internet csomagok megtekintése során egy specifikus cím hibát okoz több eszközről és böngészőből is


Viktor555

Kérdés

Üdv! A címemet megadva az otthoni internet csomagoknál az oldal a következő oldalt jeleníti meg:

"Sajnos nem sikerült a betöltés.

Kérjük, frissítsd az oldalt, ha utána sem működik, próbáld újra később!"

Ez egy Pest 13adik kerületi társasház. A Telekom minden emelet és ajtóra hibát dob, a hiba nem nálam  van. Ugyanez ez az eredmény más böngészőkről, eszközökről, hálózatokról és csak ezen a specifikusan címen. A címet nem írnám le publikusan, viszont lentebb ott a hiba azonosító az egyik alkalomból, feltételezem azalapján úgyis meg tudják nézni. A címen jelenleg nem elérhető internet szolgáltatás, nem az elérhetőség érdekel mivel azt már tudom. Az érdekelne, hogy miért dob hibát a rendszer specifikusan az én címemre (Esetleg hálózatfejlesztés van folyamatban itt?), valamint, ha már ott vannak a hibát is javíthatnák, mivel már jeleztem a hiba bejelentő űrlapon és telefonon keresztül is, de hetek óta semmi változás.

Hiba azonosító: 7a0e7867-520a-49b7-b2d3-73707859caa9

 

Köszönöm.

Screenshot 2024-09-05 165947.png

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Viktor555
Kép csatolása
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...