Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Téves hívás az én számomról


zsigaviki23

Kérdés

Üdv!

Olvastam a fórumon a hasonló esetekről, én is belefutottam abban hogy pár hónapon belül a második idegen ember jelzi nekem, hogy az én számomról kapott hívást. Lehet valamit tudni az ügyet illetően? Az én telefonszámom: 0630*******

A mai nap folyamán 15:20kor volt egy bejövő hívásom a 0630*******-es telefonszámról, akit állítása szerint az én számomról hívtak. Korábban Augusztus 16.án keresett fel egy nő, akit aznap dél körül hívtak szintén erről a számról, ő nem hívott vissza, hanem más platformon talált rám. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Wilson
Ütközik a Telekom fórum felhasználási feltételeivel.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia zsigaviki23! Kérjük, hogy a falról töröld a telefonszámodat a biztonság kedvéért, mivel az ördög sohasem alszik. Jól gondolod, ez egy új típusú visszaélési módszer, melynek lényege, hogy ismeretlen elkövetők telefonszámokat meghamisítva hívnak fel gyanútlan előfizetőket és adatokat próbálnak meg kicsalni tőlük. A jelenség globális, nem csak a Telekomot érinti. Javasoljuk, hogy soha semmilyen felületen ne add ki személyes adataidat, jelszavaidat, banki kódodat. Honlapunkon: https://bit.ly/3OyUmTH összegyűjtöttünk pár hasznos tippet, amire érdemes figyelni, hogy biztonságban tudhassuk személyes adatainkat. Mi most megtettük a szükséges intézkedéseket a biztonsági csoportunk felé. ^Lia 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...