xemil

Lumia 635 telefonkönyv

Kérdés

Szeretném megkérdezni,hogy Nokia Lumia 635-ös készüléken tudok e olyan "telefonkönyvet csinálni" hogy a név alatt a telefonszám is megjelenjen akkor is, ha csak egy szám van a névhez mentve. Jelenleg nem tudom megnézni a névhez tartozó  telefonszámot, azonnal indul a hívás, ha rákattintok az adott névre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

nem tudsz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez a válasz butaság. A telefonkönyv amit ugye itt már kapcsolatoknak hívunk a névre való kattintással megjeleníti a telefonszámot. Ami hívást indít az a hívásnapló de ott is van a név mellett jobbra egy lehetőség ahol meg lehet nézni az adatokat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt a problémát úgy hidaltam át  a magam részéről, hogy a kapcsolatok-on keresztül használom a névjegy funkciót. Így látható a szám is a név alatt.

Abban tud valaki tanácsot adni, hogy lehetséges hogy bizonyos személyeknek nem tudok sms-t küldeni, ill. ha az illető írt nekem arra tudok válaszolni.

Másik problémám, hogy naponta megszólal egy általam nem beállított jelzés de 10:30-kor, ami  kitörölhetetlen.

Illetve facebook használatakor időnként előforul, hogy a lap megnyitása után azonnal visszadob alapállásba. Készülék ki/bekapcsolás után helyreáll, de nem szeretném így alkalmazni.

Kéthetes tulajdodnosa vagyok a Lumiának, van még mit tanulnom : ) 

Köszönet a jó tippekért.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A telefon kagyló csempe egy hivásinfó és gyorshívó funkció,ha azon belül alul a telefonkönyv ikonra böksz felül ki is írja hogy névjegy hívása,vagyis amit megérintesz hívja is.Elég megtévesztő elsőre,párszor én is beleszaladtam.A windowsos mobilokon az úgynevezett kapcsolatok alkalmazás ami a telefonkönyv funkciót betölti,ebben tudsz a nevek mellé számokat rendelni és miegymás,valamint meg is tudod nézni anélkül hogy rögötn hívná a készülék.Célszerű a kapcsolatokat a főoldalra kirakni a tárcsázó mellé így egyből tudsz keresni a telefonkönyvben vagy használhatod a gyorshívásokat.Remélem tudtam segíteni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az sms problémával kapcsolatban:egyből az üzenetek alkalmazásból próbálod küldeni az üzenetet?A beállított jelzés a riasztások alkalmazásban megjelenik és ott nem tudod kikapcsolni a csuszkával?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most