ferencodrobina

Szolgáltatáskiesés

Kérdés

Szeretnék felvilágosítást kérni,tegnap reggel 9-től este 9-ig nem működött sem a vezetékes telefon,sem a TV

sem a számítógép szolgáltatás.

Most hívom a 1412 megadott telefonszámot,azonban ez a szám nem fogad hívást,reggel 7 óra 40 van!

Reklamációt kívánok benyujtani,mive a szolgáltatás leállása anyagi veszteséget is okozott.

Kihez fordulhatok ezek után?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Esetében mindegy mert hiba bejelentése nem volt 72 órát nem haladta meg ami ugye bár a bejelntéstöl ál. Kár térítésst nem ad senki arra hogy őő én azzal dolgozok otthon és most ezért buktam. Sőt esélyes hogy

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nálad mi az hogy "számítógépes szolgáltatás"?

Ez lenne az internet esetleg?Amúgy nem mindegy, hogy merre és hol laksz, mert lehet az elmúlt két nap időjárása miatt nem volt szolgáltatásod (ónóseső, *******yás, elektromos vezetékek szakadása, satöbbi, volt itt minden a hírek szerint), vagy előre tervezett karbantartás volt, esetleg nálad történt vmi egyedi hiba ami aztán helyreállt vhogy.Egyébként amit írt, az van, 72 óra a hibaelhárítás (hacsak nincs ezzel ellentétes megállapodásod, speckó üzleti terméked, satöbbi). Ez a "a szolgáltatás leállása anyagi veszteséget is okozott" téma pedig mindig is érdekes lesz, ha 72 órán túl is áll helyre a szolgáltatás, akkor kötbért fizetnek ugyan, viszont az állítólagos veszteséged az elmaradt haszon kategóriába sorolódik, azt pedig bizonyos jogi értelmezésben nem köteles senki sem megfizetni, így valószínűleg a szolgáltató sem fogja.Reklamálni reklamálhatsz, de az konkrétan szerintem az időpazarlás kategóriában fogja végezni :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ha lakosági ügyfél vagy akkor bizonyos károdra nem tehetsz panaszt, és kötbért se kérhetszivel 72 órán belül vagy.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most