teherwagon

IPHONE 4S 8GB 40% kedvezménnyel

Kérdés

Hello, nem tudom, láttátok-e, az iPhone 4S 8GB-os változatát most "minimum 40%-os kedvezménnyel" adja a Té, ha online vásároltok...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Igazad van eszmefuttatásodat illetően. Én sem gonoltam 0 HUF-ért, de a dominós árat kicsit magasnak találom. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello doky67, bevallom, én is mosolyogtam, de én másképpen látom, mert:

• a magyar mobilteló állomány 40%-a okostelefon. a maradék 60% előbb-utóbb cserére szorul, és jó eséllyel nem egy lassan fehér hollószerű nagyitelefon, hanem egy okostelefon lesz ezek utódja. erre tökéletes választás lehet a 4S, mert az alma kijött ugyan azóta két szériával, de aki a mai napig butatelefont használ, tipikusan nem a legtrendibb csúcskészülékekre cseréli többszázezerért. márpedig belépőszintű teló áron a jelenlegi butatelefonja vagy alsókategóriás okostelefonja helyett egy nem is olyan régen még sztárolt és csúcsnak számító 4S-t választani szerintem igencsak racionális döntés
  • a 4S 8GB a legolcsóbb, szürkeimportot forgalmazó helyeken is jóval drágább, mint a Té jelenlegi ajánlata (a Ténél bizonyos csomagokkal pl. az általad említett ingyen adás is elérhető), szóval a Té helyében én sem adnám ingyen

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt a konstrukciót, készlet kisöprés gyanánt ingyen  kellene adni -szerintem :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most