Ugrás a tartalomhoz

Beszélgessünk kötetlenül


anonymus

Ajánlott posztok

  • Válaszok 92
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

Amitől kiborulok, azok az OTA frissítések Androidon. 5.0.2-ről 5.1.1-re jött a frissítés, nagy örömmel nyomom fel, a frissítés után meg muszáj volt gyári beállításokat csinálnom, mivel a Hangouts (amit egyébként egyszer se nyitottam még meg) fél óránként leállt :D Itt ment el a kedvem az S6-tól. Mellette szóljon, nagyon szép készülék, illetve a kijelző és a kamera is fenomenális, de hogy nem teljesen stabil a rendszer, inkább felmondom ezeket az extrákat a stabilitásért.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

A Note 4-em stabil, igaz, nekem független van, nem Telekom ROM-os (sőt így a hardver is más). Az S6-nál valami tényleg mellécsúszott, pl. azért az érdekes, hogy 14 nm-es Exynosszal jobban melegszik, mint a Note 4.

 

A 640 amúgy jó, ha nem akarsz rajta gépelni, kicsit érzéketlenre sikerült az érintőpanel (vagy a múltkori ügyfélé volt selejt :D).

 

Szerk.: én a helyedben egészen egyszerűen letiltottam volna a Hangoutsot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Hazaértem! :D

Hm, elolvastam, túl sok konkrétum nem derült ki. Illetve de: bár kevésbé kézzelfogható, az is éppen elég sok információ a fórum működésének jövőjét illetően, hogy igyekeznek „mindent úgy megoldani, hogy minél kevésbé érintsen” minket. Szóval egyelőre jól hangzik. :)

A blogolásról még nem tudok nyilatkozni, nem tudom, milyen formában ölt majd testet, de ezt is kíváncsian várom. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...