poldi

Regisztráció

Kérdés

Azt az üzenetewt kaptam, indítsam újra a regisztrációmat. Kérdésem, hogyan?

Ne tudok telefonálni sem, mer azt mondják be, hogy erre nincs fedezetem, holott a havidíjas számlám rendezett!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Hello poldi, örülök, hogy sikerült, és külön köszi, hogy megírtad, hogyan :robothappy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bocs kicsit megkeveredtem és összezavartam a dolgokat.

Történt, hogy a nejem mobilja vírust jelzett,  erre én elkezdetem vírusírtani...

eközben jött egy üzenet a +3630808011 telefonszámról , hogy az emelt díjas SMS szolgáltatás tiltva van. ha fel akarom oldani "IGEN" szót küldjem el.

Üzenetben +IGEN" -el válaszoltam,

Válaszként, a jövetkező jött: "Kérésére az emelt díjas SMS szolgéltatést feloldottuk, a szolgétatás igénybevételéhez indítsa újra a regisztrációját!"

Azt hittem ezért nem tudok hívni, és ezért kevertem ide ezt a regisztrációs dolgot.

Mint kiderült a nejem külföldre emelt díjas SMS- küldött és ez meríthette ki a havi díj összegét, és ezért mondta be a gépi hang híváskor, hogy nem áll rendelkezésre megfelelő összeg... szóval a hívás indításához nem állt rendelkezésre fedezet!

Mivel havidíjas csomag van (FUN S), azt gondoltam, ha túllépjük,  a havi számlán jlentkezni fog majd a túllépés, és nem értettük, miért nincs fedezet.

Bementünk  a kaposvári Telekomhoz, ahol rátettünk 1500 Ft-ot és lám minden rendben volt,  a mizéria megszünt.

Szóval a sok hűhó semmiért tipikus esetét sikerült generálnunk! :D

Üdv. és köszi a segítséget: poldi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello poldi, megoldódott? ha nem, adj valami kapaszkodót, kérlek, vezetékes vagy mobiltelefon, előre fizetős vagy havidíjas, hogyan kaptál, milyen üzenetet stb.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most