anonymus

iPhone 4 kijelző védő fólia

Kérdés

Kinek mi a véleménye ? Megéri itthon több pénzt rá áldozni. Mert esetleg jobb minőség szakértőktől van személyesen meglehet nézni. Vagy spóroljak inkább és rendeljem meg külhonból az ár töredékért és kísérletezzek hogy jó nem jó hamis nem olyan stb ? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

@Laciii Megérkezett ma a fólia. Sajnos csak két rétegű de cserébe kis szövet zacsiban érkezett fóliában és hungarocellben :D Felrakástól félek keresni kell valakit erre. T-pont ? :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves anonymus!

Nem érdemes a legolcsóbbat megvenni, mert az tényleg olyan is. Karcolódik akár a legapróbb érintkezéstől. Mindenképpen háromrétegű fóliát vegyél. Ennek az a lényege, hogy a fóliát mindkét oldalról egy fedőréteg védi, így szállítás során biztos nem fog megkarcolódni. Én rendszeresen vásárolok külföldről fóliát és semmi probléma nincs velük. Használattól függően simán kibírnak 1-2 hónapot. 

Viszont én személy szerint üvegfóliát ajánlanék, akár külföldről is. Ezeken karcálló réteg van, így ha csak le nem ejted és be nem törik az üvegfólia, addig nem kell cserélned, igen nehezen karcolódik meg. (true story)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Munka közbe óvja meg a telefont csak ennyit akarok tőle. Ár meg relatív dolog, bár én hajlok külhonos megoldásra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello anonymus, hosszú távra tervezel, illetve milyen árakról beszélünk?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most