barta

Sony Xperia M4 Aqua szerviz

Kérdés

Üdv ! Kb két hete vásároltam ezt a készüléket, de sajnos problémák adódtak a működésével kapcsolatban. Ezért csináltam a beállítások menüpontban egy ''gyári beállítások visszaállítása''-t. De sajnos nem segített rajta mert közben nem sikerült visszaállítania saját magát, csak a  Telekom  feliratig jutott el a telefon onnantól sehova. Lényegében csak annyi, hogy édesanyám nevén van a telefon és nélküle el tudom e intézni, az esetleges szervizelést a Telekom üzletbe. Előre is köszönöm

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Szia Barta!

Úgy tudom, hogy van egy telefonszám, ahol a szervizeléssel kapcsolatban tudnak tájékoztatást adni.

061/265-9479

Munkanapokon 9-18-ig él  a szám, itt elvileg meg tudják nézni, hogy hol tart a javítás.

Szerintem érdeklődj náluk, csak a szervízjegyzőkönyvről kellenek nekik az adatok.

Üdv

Htb

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

November 10-én leadtam a T-mobile-hoz és onnan elküldték a szervizbe. A jegyzőkönyvnek nevezett papíron az áll hogy 2015.11.25-ig van a kiadási határidő, de a mai nap folyamán se érkezett meg a telefonom. Ilyenkor van esetleg valami megoldás? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello barta, garanciajegyet, esetleg számlát kérnek, nem nézik, hogy kié a teló. viszont Té üzletben már nincs szerviz, csak átveszik, és továbbküldik a gyártó szervizébe. így ha gyorsan kell, és van a közeledben, jobban jársz, ha közvetlenül a Sony-hoz viszed...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most